iPhone

Jak bude vypadat 6,1palcový iPhone Xc? S největší pravděpodobností takto


Pár dní před událostí Applu představující nové modely jeho telefonů o nich unikají další informace. Tentokráte o podobě 6,1palcového modelu telefonu iPhone Xc.

Snímky údajných prototypů uveřejnil na sociální síti Twitter Ben Geskin. Snímky ukazují 6,1palcový model s LCD displejem ve čtyřech různých barvách. Jedná se o bílý, vesmírně šedý, růžově zlatý a červený model. Novinky samozřejmě obsahují skleněná záda kvůli možnosti bezdrátového nabíjení známého z generace 8 a X. Snímky tak vyvrací četné spekulace o rozšíření barevného spektra přítomného na telefonech Applu.

iPhone Xc

Znamená to ale, že PRODUCT(RED) varianta tohoto modelu by mohla být k dispozici hned od začátku prodeje. Ze snímků lze i vyčíst náhradu ocelového rámu z iPhonu X za hliníkový. Ten je totiž o poznání levnější. Objektiv pak bude také jen jeden. Jedná se tím o četná úsporná opatření, protože tento model by měl být nejlevnější z nově představených variant. Díky tomu také nese (domnělé) označení iPhone Xc, jako tomu bylo u modelu 5c.

iPhone Xc

 

Uvede Apple Dual-SIM?

Jedna z fotografií však ukazuje ještě další novinkou. Tou je slot na kartu SIM, který nově obsahuje dva sloty. Dá se tedy předpokládat, že tento model bude mít možnost použití dvou karet SIM zároveň. Jestli bude jedna hybridní, že by telefon dokonce podporoval rozšíření paměti o microSIM karty, je však velice nepravděpodobné. Dual-SIM varianta by však mohla být omezena jen na určité trhy. Tam, kde je to již možné, by pak Apple mohl dodat variantu s podporou více e-SIM.

iPhone Xc

Ať tak či onak, vše se dozvíme již ve středu 12. září od 19:00 hodiny místního času. Na Applišti vás samozřejmě budeme patřičně informovat, takže nás stačí sledovat a o žádnou nově představenou novinku nepřijdete.

iPhone Xc

Zdroj: 9to5mac.com