iPhone

Nová zpráva potvrzuje, že 6,1palcový iPhone 2018 přijde v několika barvách. Červenou nečekejte


S tím, jak se blíží představení nových telefonu iPhone 2018, tak se množí různé spekulace. Ta aktuální se opět točí kolem jeho barevných kombinací.

Začátkem měsíce července jsme vám přinesli zprávu o tom, že se letošní 6,1palcový iPhone 2018 dočká několika barevných variant. Jiný analytik to nyní víceméně potvrzuje, jen vynechává červenou barevnou variantu. To by ostatně dávalo i smysl, protože by se dalo čekat, že ji později Apple uvede jako limitovanou edici v rámci jeho kampaně PRODUCT(RED).

iPhone 2018

Jakých barevných variant bychom se tedy měli dočkat? Dle první zprávy by to měly být stříbrná, vesmírně šedá, modrá, oranžová a zlatá. Nově by se však mělo jednat o bílou, černou, blýskavě žlutou (Flash Yellow), světle oranžovou (Bright Orange), elektricky modrou (Electric Blue) a šedobéžovou (Taupe).

 

Samsung a Huawei jako vzor?

Když se aktuálně podíváte na trh mobilních telefonů a jejich barevné kombinace, výstřední a designově zajímavé barevné varianty zde hrají prim a to jak u značky Samsung, tak třeba u Huawei. Jeho model P20 Pro prostě nepřehlédnete. Pro Apple však byla vrcholem od iPhonů 5c jen růžově zlatá. A nutno říci, že nyní už je to trochu nuda.

iPhone 2018

Záplava černých (vesmírně šedých) a stříbrných (bílých) telefonů už prostě nudí. A asi i Apple začal chápat, že by se měl trochu odlišit. Ostatně i sami jeho zákazníci by za chvíli mohli mít problém odlišit od sebe starší a novější generace telefonů iPhone. Když ale nyní přijde s blýskavě žlutou, každý bude hned na první pohled vědět, že se jedná o nejnovější model.

Ve výčtu zajímavých barevných variantách tak chybí snad jen zelená, která kdysi u iPhonu 5c byla přítomna. Možná se však tato paleta rozroste a možná se ji nakonec ani nedočkáme. Vše se dozvíme už za nedlouho, protože během září se můžeme těšit na každoroční konferenci společnosti, kde nám jistě všechny její novinky představí.

A jaká barevná varianta by se vám na nové generaci telefonu iPhone líbila? Napište nám to do komentářů pod článkem.

Zdroj: 9to5mac.com