Aplikace a Hry

Fortnite zavádí Playground mód, aby vás naučil všem svým fíglům


Fortnite je jednou z nejvýnosnějších iOS her vůbec. Aby přilákala nové hráče, zavádí Playground mód, ve kterém si můžete titul řádně osahat.

Vždy jste tak sice mohli udělat před samotným nastoupením do autobusu. To ale mnohým evidentně nestačí, a tak vývojáři do hry přidali nový mód, tzv. Playground mód, v němž nemůžete zemřít a lze si tak užívat veškerých výdobytků hry.

Playground

Bez stresu a časových limitů

Můžete tak budovat masivní konstrukce a vyzkoušet si práci s různými prvky. Vyzkoušet si lze i rozmanitý arzenál zbraní a ostatní předměty. Abyste ale jejich efekt pocítili na vlastní pěst, i zde je tedy smrt přítomna, avšak neprodleně po ní přijde vaše znovuoživení.

Nejde zde tedy o to vyhrát, jen si hru užít bez stresu a časových limitů. I charakteristická bouře je totiž přítomna jen po pět posledních minut hodinu dlouhého časového úseku, po který je jeden Playground hratelný. Jestliže vás ale dostihne, hra pro vás definitivně končí. Na závěr hodinového úseku tak z celého hřiště sprovodí všechny zbylé hráče.

Zdroje se na mapě vyskytují desetkrát více, truhly, krabice a další objekty se znovuobjeví ihned po jejich sebrání, aby byly dostupné pro co nejvíce hráčů. Vyjma Playground módu aktualizace hry na verzi 4.5 přináší i nové zbraně (Stink Bombs, Double Pistols, the Thermal Scope Assault Rifle) a možnost přidávat si na mapu značky. Aktualizaci najdete v obchodě App Store a je samozřejmě k dispozici zcela zdarma.

icon
FortniteEpic Games, Inc.GamesZdarmaStáhnout

Zdroj: 9to5mac.com