Firma Apple

Vše o jedné z největších společností světa. Firma Apple prodává telefony iPhone, tablety iPad, počítače Mac, chytré hodinky Apple Watch a další produkty.


 

Apple Black Friday

Apple Black Friday bere vážně a nabízí pěkné slevy

Apple Black Friday tradičně drží a jak bývá jeho zvykem v posledních letech, za nákup jeho produktů dostanete zpět peníze na dárkové kartě.

Vánoční Apple reklama

Vánoční Apple reklama radí, ať sdílíte své dárky

Vánoční Apple reklama pro letošní rok je představena. Společnost v ní opět vykouzlila něco originálního. Navíc přináší i poselství.

Podívejte se do Apple Storu

Podívejte se do Apple Storu v Thajsku a připravte se na ten v pařížské Champs-Élysées

Apple otevřel svou první pobočku v Thajsku. Podívejte se do Apple Storu v Bangkoku díky množství fotografií. A rovnou se připravte na Champs-Élysées.

Apple Keynote, Apple Event

Zveme vás na živě komentovaný přenos z Apple Keynote

Pojďte s námi sledovat úterní Apple Keynote, na které kalifornská společnost ukáže nové iPady a Macy. Začínáme už v 14.45 ze studia a s hosty!

Apple Store v Thajsku

První Apple Store v Thajsku se otevře 10. listopadu v Iconsiamu

Apple oficiálně oznámil, že jeho první Apple Store v Thajsku bude otevřen 10. listopadu v 10 hodin tamního času. Stane se tak v Bangkoku v Iconsiamu.

Auto s USB-C Mercedes-Benz EQC

Auto s USB-C porty? Nový Mercedes-Benz EQC opouští klasické USB!

Nejnovější elektroauto Mercedes-Benz EQC se pouští do neprobádaných vod. Výrobce se totiž rozhodl, že auto s USB-C porty už dává smysl.

eSIM

Spuštění eSIM v Česku je na spadnutí

Pomalu se blížíme ke spuštění eSIM v Česku. Elektronická SIM karta půjde u jednoho z našich operátorů provozovat už zanedlouho.

Jak smazat Apple ID

Jak smazat Apple ID účet u Applu a natrvalo se ho zbavit

Jak smazat Apple ID? Pokud smažete svůj Apple ID účet, tak dojde k trvalému odstranění dat, která s ním souvisí ze serveru Applu. Proč to chtít a jak to provést?

Apple Keynote

Na co Apple včera zapomněl a proč toho nebylo víc

Včerejší Apple Keynote byla zaměřena pouze na iPhony a Apple Watch. Nic dalšího nám Apple neukázal. Zapomněl na něco? A kdy bude další akce?

iPure logo

Vyhrajte cestu snů do Applu od iPure.cz!

Jste správná iOvce a vždy jste se chtěli podívat do Applu v Kalifornii? Předplaťte si na rok iPure v průběhu září a zařadí vás do soutěže Cesta snů do Applu!

iPhone Xr

Nemáte skoro 2 hodiny čas? Koukněte na keynote ve dvou minutách + všechna uvedená videa

Včera, ve středu 12. září, pořádal Apple jeho Special Event, na kterém představil iPhone Xs, Xs Max, Xr a Apple Watch Series 4. Podívejte se na všechna videa.

Apple Keynote

Zveme vás na živě komentovaný přenos z Apple Keynote

Pojďte s námi sledovat zítřejší Apple Keynote, na které kalifornská společnost ukáže nové iPhony. Začínáme už v 18.45 ze studia a s hosty!

Bluetooth 5.0, iOS zařízení

Bluetooth 5.0: Co znamená pro uživatele a v čem je lepší než předchozí generace

Proč bylo tak důležité začlenit do nejnovějších iPhonů poslední Bluetooth 5.0 a jaká je s touto verzí bezdrátové komunikace budoucnost Apple zařízení?

Tesla surf

Tesla neprodává jenom auta, po plamenometu je tu značkový surf

Elon Musk se snaží zaujmout i jinak než svými elektromobily Tesla, nebo lety do vesmíru s raketami SpaceX. Surf Tesla jste si mohli koupit v omezeném množství.

iPhonePoint Apple servis

Apple servis iPhonePoint nabízí expresní opravy na 7 místech v Praze

Když to funguje, není třeba nic řešit. Pokud ale iPhone, Mac nebo iPad odmítá poslušnost, nastává panika. Apple servis iPhonePoint vám opraví většinu závad do 20 minut a najdete ho na 7 místech v Praze.

Neomezený mobilní internet

Neomezený mobilní internet. Utopie nebo blízká budoucnost?

Velké přání každého je, aby měl datový balíček se zcela neomozený limitem FUP. Neomezený mobilní internet už ale u nás existuje a budoucnost vypadá velmi slibně.

Autonomní vozidlo Mercedes

Mercedes připravuje své autonomní vozidlo ve spolupráci se společností Nvidia

Německá automobilka Mercedes má také spoustu plánů, jak své autonomní vozidlo uvést na trh. Za rok by mělo jezdit po San Franciscu a pilotovat ho bude technologie od Nvidie.

Apple Store

30. června se v americkém Seattlu otevřel nový Apple Store. Podívejte se, jak to uvnitř vypadá

Jednoznačně úchvatně. Moderní technologie se zde totiž snoubí s klasickými dřevěnými doplňky i zelení. Ostatně podívejte se, jak Apple Store v Seattlu vypadá, sami.