Firma Apple

Vše o jedné z největších společností světa. Firma Apple prodává telefony iPhone, tablety iPad, počítače Mac, chytré hodinky Apple Watch a další produkty.


 

MacPodpora

Apple servis MacPodpora a oprava displeje iPadu mini 2

Když hodíte iPadem o zem, pravděpodobně se rozbije. Mně se rozbilo celé přední sklo a musel jsem vyhledat Apple servis. MacPodpora zvládla opravu na jedničku.

AirPlay 2

AirPlay 2 nás všechny nadchne. V čem jsou největší výhody?

AirPlay 2 je revoluční v tom, že podporuje produkty jiných značek a nemusíte tak zbytečně utrácet za zařízení jako Apple TV nebo AirPort s jack konektorem.

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg chystá propojení sociálních sítí

Podle deníku The New York Times se Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku, rozhodl pro propojení s platformami Instagram a WhatsApp, které také vlastní.

Apple Store

Apple Store na 5. Avenue v New Yorku se otevře už v první polovině roku 2019

Společnost Apple otevře v první polovině roku 2019 svůj ikonický Apple Store na 5. Avenue v New Yorku. Zvonu tak budete moci navštívit tuto unikátní skleněnou kostku.

Apple výzva iPure

Apple výzva: Vyhrajte sluchátka, iPhone XS nebo MacBook Air

Apple výzva je tu pro všechny, které baví soutěžit, chtějí vyhrát originální Apple trička z Cupertina, sluchátka Beoplay, iPhone XS nebo MacBook Air!

Babiš Apple Store

Babiš Apple Store přitáhne do Prahy. Další nesplnitelný slib, nebo pravda?

Andrej Babiš Apple Store zajistí pro naši zemi a v Praze se budou díky němu radovat všichni jableční fanoušci. Tim Cook o tom měl s premiérem jednat.

iPhone SE menší displej

Apple v roce 2018 vyměnil baterie v 11 milionech iPhonů

Po zavedení speciálního programu, vyměnil Apple v roce 2018 v telefonech iPhone na 11 milionů baterií. To má za následek slabší prodeje nových modelů.

Angela Ahrendts

Angela Ahrendts, jedna z nejvlivnějších žen v Apple

Angela Ahrendts je žena s obrovským půvabem a pracovní minulostí, která je snem nejednoho karieristy. Za čím konkrétně vlastně ve vedení Applu stojí?

Apple TV Remote

AirPlay 2 přijde i do televizí Sony, LG nebo Vizio. Nebude chybět ani podpora HomeKitu

Samsung to sice oznámil jako první, AirPlay 2 však dostanou i televize Sony, LG nebo Vizio. Přihazují k tomu i podporu pro platformu HomeKit.

tvOS 11, Apple TV

Inovace přichází. Smart TV od Samsungu začne podporovat iTunes a AirPlay 2

Samsung a Apple zakopali válečnou sekeru. Oba velcí giganti totiž navázali nečekanou spolupráci. Smart TV tak nově nabídne podporu iTunes a AirPlay 2.

iPhone Xs

Dlouhodobé prodeje iPhone Xs a Xs Max nevypadají dobře

Dlouhodobé prodeje nejvybavenějších smartphonů Applu, tedy iPhone Xs a Xs Max, nevypadají vůbec příznivě. A to ani přes zdařilé období Vánoc.

Apple Black Friday

Apple Black Friday bere vážně a nabízí pěkné slevy

Apple Black Friday tradičně drží a jak bývá jeho zvykem v posledních letech, za nákup jeho produktů dostanete zpět peníze na dárkové kartě.

Vánoční Apple reklama

Vánoční Apple reklama radí, ať sdílíte své dárky

Vánoční Apple reklama pro letošní rok je představena. Společnost v ní opět vykouzlila něco originálního. Navíc přináší i poselství.

Podívejte se do Apple Storu

Podívejte se do Apple Storu v Thajsku a připravte se na ten v pařížské Champs-Élysées

Apple otevřel svou první pobočku v Thajsku. Podívejte se do Apple Storu v Bangkoku díky množství fotografií. A rovnou se připravte na Champs-Élysées.

Apple Keynote, Apple Event

Zveme vás na živě komentovaný přenos z Apple Keynote

Pojďte s námi sledovat úterní Apple Keynote, na které kalifornská společnost ukáže nové iPady a Macy. Začínáme už v 14.45 ze studia a s hosty!

Apple Store v Thajsku

První Apple Store v Thajsku se otevře 10. listopadu v Iconsiamu

Apple oficiálně oznámil, že jeho první Apple Store v Thajsku bude otevřen 10. listopadu v 10 hodin tamního času. Stane se tak v Bangkoku v Iconsiamu.

Auto s USB-C Mercedes-Benz EQC

Auto s USB-C porty? Nový Mercedes-Benz EQC opouští klasické USB!

Nejnovější elektroauto Mercedes-Benz EQC se pouští do neprobádaných vod. Výrobce se totiž rozhodl, že auto s USB-C porty už dává smysl.

eSIM

Spuštění eSIM v Česku je na spadnutí

Pomalu se blížíme ke spuštění eSIM v Česku. Elektronická SIM karta půjde u jednoho z našich operátorů provozovat už zanedlouho.