Příslušenství

Dočkáme se dnes druhé generace stylusu Apple Pencil? A co bude umět?


První Apple Pencil přišel s prvním iPadem Pro. A protože se dnes čeká jejich velká aktualizace, bylo by hezké vidět i nové možnosti tohoto stylusu.

Měli bychom se tak dočkat druhé generace tohoto relativně mladého příslušenství společnosti Apple, jak alespoň říká Benjamin Geskin, osoba, která často přináší zákulisní informace společnosti na veřejnost. Ta by měla mít design bez stříbrných doplňků, bude se dát magneticky uchytit k novým iPadům a přidává ještě něco ke své funkčnosti.

Apple Pencil

Přijde bezdrátové nabíjení?

Předně by Apple Pencil 2 měl jít párovat s iPadem podobně jako sluchátka AirPods. Měla by být i jiná metoda jeho nabíjení, o čemž se však více ještě neví. Dohady jsou však v tom směru, že by jej měl iPad přímo bezdrátově nabíjet. V neposlední řadě přibydou gesta, jako je švihnutí, poklepání atd., která vyvolají danou akci.

Keynote jistě přinese nový Mac mini. Podívejte se, jak by mohl vypadat

Vše se nicméně dozvíme už za okamžik, protože v 15 hodin našeho času konference společnosti, s představením nejen nového příslušenství Apple Pencil 2, ale také iPadů Pro, Macu mini či MacBooků začne. Chcete-li vědět vše jako první, stačí si v tento čas načíst stránku Appliště, kde pro vás máme připravený živý komentovaný i textový přenos z celé události.

Zdroj: MacRumors.com