Aplikace a HryiPhone

Dárek na poslední chvíli – darujte iPhonefoto workshop nebo aplikaci či hru z App Store


Vánoce jsou tady. Potřebujete dárek na poslední chvíli? S iPhonefoto workshopem a aplikací či hrou z App Store by to neměl být problém.

Pokud se chcete naučit vy anebo vaši blízcí fotografovat svým iPhonem lépe, neváhejte a pořiďte si workshop našeho spřáteleného magazínu iPhonefoto.cz. Tento workshop obsahuje jak vydatnou teoretickou část, kde zjistíte úplné základy i pokročilejší techniky, tak pak hlavně praktickou, na které se zhodnotí vaše fotografie a dozvíte se nejlepší formy editace a úprav. Začíná se vždy v 10.00 a kurz trvá 4 hodiny. Přesné termíny budou vypsány na začátku roku 2019.

Workshop vede Tomáš Svoboda nebo Adam Kos. Za sebou mají už přednášky na Fotoexpu, on-line kurzy, a také kurzy pro firmy jako jsou HP nebo Procter & Gamble. Každý účastník dostane po skončení kurzu digitální booklet, který obsahuje spoustu tipů a triků, jak co fotit. E-book má 150 stran a je krásně zpracovaný, takže je velkým zdrojem inspirace.

dárek na poslední chvíli

Kurz je aktuálně ve slevě. Do konce roku tak za něho zaplatíte jen 1 192 Kč. iPhonefoto workshop můžete objednávat zde. Pokud do poznámky uvedete, že objednáváte jako dárek, zpracujeme vám voucher, který následně můžete předat obdarovanému. Posíláme jej v elektronické podobě.

Apple Watch 3 vs 4. Které pořídit k Vánocům?

 

Aplikace či hra jako dárek na poslední chvíli také jistě obstojí

App Store umožňuje placenou aplikaci či hru odeslat danému uživateli jako dárek. Zaplatíte za ní vy a on si ji pak může zdarma stáhnout a používat dle libosti. Postup přitom není nijak složitý.

Otevřete si ve svém iOS zařízení, ve kterém jste přihlášeni pod svým Apple ID, App Store a najděte aplikaci nebo hru, kterou byste chtěli někoho obdarovat. Pokud jdete na jistotu, můžete k tomu využít záložku hledání.

Když si daný titul rozkliknete, vedle jeho ceny vidíte ikonu tří teček. Po její volbě se vám zobrazí možnosti, mezi kterými se nachází i Darovat aplikaci. Tuto volbu vyberte.

Následně vám stačí zadat e-mail příjemce, můžete napsat i krátkou zprávu a zvolit termín, kdy chcete aby byl dárek doručen. Následně stačí zvolit v pravém horním rohu Další a je to.