Společnost Coach představila nové a stylové řemínky pro Apple Watch

Nyní si již můžete pořídit nové varianty řemínků pro Apple Watch od společnosti Coach. Jedná se o stylový hnědý a černý řemínek, ostatním přibyly alespoň nové barvy.

Tyto nové řemínky patří do jarní kolekce společnosti. Apple Watch Strap je nabízen v jednoduchém černém nebo sedlově hnědém provedení, kdy oba mají černěné doplňky. Oba jsou však k dispozici pouze k 42mm modelu hodinek. Cena řemínku je 175 dolarů.

Pokud jste si dělali zálusk na řemínky Sharky a Rexy, musíme vás zklamat. Společnost je totiž již přestala nabízet. Místo nich rozšířila řadu barev řemínku Tea Rose o červenočernou variantu a řemínků s motivy květin o černou, jasně růžovou a stříbrnou. Tyto řemínky jsou k dispozici jak pro 38mm variantu Apple Watch, tak pro tu 42mm. Cena je 150 respektive 175 dolarů.

Jedině kožené zboží

Coach je americká značka, která se specializuje na výrobu koženého zboží. V roce 1941 nabídla svým zákazníkům první kožené tašky a zavazadla. Dnes k již klasickému sortimentu přibyla obuv, módní doplňky a v neposlední řadě i parfémy. Potrpí si na vysokou kvalitu, precizní řemeslné zpracování a dlouholetou spokojenost svých zákazníků.

Z kůže jsou tedy vyrobeny i její řemínky k Apple Watch, které jsou k použití jak s 38mm tak se 42mm verzí hodinek. Ne všechny modely jsou ale dostupné pro obě velikostní varianty. Díky stylu řemínků se převážně jedná spíše o dámskou záležitost. Koupit je můžete přímo na stránkách značky.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?