Aplikace a HryHry způsobující závislost

Co právě hraji – české retro šílenství Ninja Madness


Ninja Madness je jedním z nejnovějších počinů českých vývojářů ze studia Craneballs. Tato hra ale není pro slabé nátury – grafika je totiž opravdu oldschool a obtížnost hardcore.

Tento seriál je zaměřen na jeden i více herních titulů, které zrovna hraji, nebo jsem hrál, v uplynulém týdnu. Nejedná se o recenzi, návod, a ani žádné škatulkování, spíše jde jen o takovou polemiku nad tím, jak jsem na těch hrách vlastně závislý.

No, možná to v úvodu trochu přeháním, ale nepočítejte s tím, že toto šílenství budete hrát s jedním prstem v nose. Jedná se o klasickou arkádu, kdy ovládáte svého hrdinu jen pár tlačítky na displeji a snažíte se zdolat konec úrovně – hrací obrazovky.

 

Šílený ninja ve zběsilé skákačce

Můžete jít vpřed, vzad, můžete skákat nebo se krčit. Vždy si vše ale musíte promyslet a načasovat, protože každá chyba se trestá. Máte sice tři životy, ale vězte, že o ty poměrně záhy přijdete. Můžete se pak sice ještě zachránit v pekle, s tím ale příliš nepočítejte, protože projít peklo je opravdové peklo.

Vyjma běhání a hopsání vás čeká i ničení objektů pomocí hvězdic (shurikens) a boje s bosi. To vše v 70 úrovních s opravdu nakopávajícím hudebním podkresem.

Hra je k dispozici zdarma, ale s reklamními videi. Kdybyste je chtěli zrušit, stačí vývojáře podpořit částkou 0,99 eura a budou ta tam. Nákupů ve hře ale můžete podniknout podstatně více. Předně je to možnost koupit si více životů, a to až pět za 4,99 eura. S tímto nákupem si ostatně zrušíte i řečenou reklamu.

Kdyby vám Ninja Madness náhodou krev rozproudil až moc a potřebovali byste se uklidnit, vyzkoušejte hry jako Splash Cars nebo Cube Worm, které také pocházejí právě z rukou vývojářů Craneballs. A kdyby náhodou, vždycky je tu Gun Master nebo Overkill.

icon
Ninja MadnessCraneballs s.r.o.GamesZdarmaStáhnout

Tak co, kolik jste nahráli? Pochlubte se se svým skóre v komentářích pod článkem.