Apple Watch

Apple Watch 4 budou mít o 15% větší displej. Přijdou už v září


Apple vždy představuje své chytré hodinky Apple Watch na podzim, respektive v září po boku nových iPhonů. Zdá se, že ani letos neudělá curpetinská společnost výjimku a na podzim bychom se tak měli dočkat Apple Watch Series 4. Jaké novinky pravděpodobně přinesou?

Podle nejnovějších zpráv a úniků z agentury KGI to vypadá, že budoucí Apple Watch budou mít o 15 % větší displej při zachování stejného rozměru těla, tj. 42, nebo 38 mm. Zlepšit by se také měla výdrž baterie, která je v souvislosti s Apple Watch celkem kritizována.

Měření tlaku a nové chytré řemínky

Vylepšen by měl být také monitoring všemožných zdravotních funkcí, včetně sledování tepu či krevního tlaku podobně, jako je to u nově představeného Samsungu Galaxy S9. Teoreticky bychom se také mohli dočkat chytrých řemínků, které by k hodinkám přidávaly další užitečné funkce, jako je například rozšíření akumulátoru či kamerku pro FaceTime videohovory hovory.

S představením Apple Watch Series 4 jde také ruku v ruce představení nového operačního systému s názvem watchOS 5. O tomto systému se prozatím bohužel nic moc neví, a tak bychom o jeho novinkách mohli jen spekulovat.

Do komentářů nám napište, co od Apple Watch Series 4 očekáváte.

Zdroj: 9to5mac.com