22. dubna je Den Země a Apple opět přináší speciální výzvu

Již za pár dní bude Den Země a vy jej můžete společně se svými Apple Watch náležitě oslavit. Ve hře totiž bude jen po tento den speciální odznáček za cvičení.

Přesně 22. dubna je každoroční Den Země. Apple si pro nás na toto datum nachystal další speciální výzvu, kterých jsme měli tento rok už několik. Tentokrát můžete po jakémkoli 30. minutovém cvičení s vašimi Apple Watch získat jedinečný odznak, který jinak nijak neobdržíte. Je jedno, jestli půl hodiny cvičení dosáhnete běháním, chůzí či jízdou na kole. Musíte se jen prostě půl hodiny hýbat a mít na Apple Watch zapnuté cvičení.

Každý měsíc jedna výzva

Apple si na každý měsíc v roce 2018 přichystal jednu speciální výzvu. V únoru jsme například psali o výzvě a speciálním odznaku ve tvaru srdce, která končila v den svatého Valentýna. V březnu jsme poté mohli získat odkaz k Mezinárodnímu dni žen a nyní, v dubnu, přichází výzva ke Dni Země. Je velice pravděpodobné, že se v následujících měsících dočkáme dalších speciálních výzev a série tak bude mít celkem 12 odznaků. Je také možné, že ke konci roku vás Apple odmění ještě dalším speciálním odznakem, který získáte v případě, že úspěšně získáte všech 12 odznaků za rok 2018.

Do komentářů nám dejte vědět, zda se i vy připojíte k této výzvě.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?