Již zítra začíná denní výzva aktivity k Mezinárodnímu dni žen. Získejte tak jedinečný odznak na Apple Watch

Apple čas od času zveřejní nějakou speciální pohybovou výzvu pro své Apple Watch. Uživatelé tak mohou získat odznak, který poté už nikdy jindy obdržet nemohou. A jedna taková výzva začíná již zítra – 8. března.

Výzva se zaměřuje na Mezinárodní den žen a je potřeba 2× uzavřít kroužek pohybové aktivity (ten červený). Po jeho úspěšném dvojnásobném uzavření pak dostanete jedinečný odznak, který se poté uloží do vaší sbírky.

Podobnou výzvu vytvořil Apple také v lednu a únoru. Nyní tedy můžeme pokračovat v získávání těchto speciálních odznaků. Není také vyloučeno, že nějaké podobné výzvy se dočkáme i v dubnu, květnu atd. Již v minulosti jsme se mohli setkat s informací, že na rok 2018 bude na každý jeho měsíc naplánovaná jedna speciální výzva. Lze také předpokládat, že pokud během roku získáte všech dvanáct jedinečných odznaků, získáte také třináctý, který bude všechny zastřešovat.

Pokud se chcete na výzvu podívat osobně na vašem iPhonu, tak zavítejte do aplikace Aktivita a poté do záložky Úspěchy. Tyto jedinečné odznaky jsou umístěny na horní straně stránky.Kam dál?