Firma AppleiPhone

Apple servis iPhonePoint nabízí expresní opravy na 7 místech v Praze


Když to funguje, není třeba nic řešit. Pokud ale iPhone, Mac nebo iPad odmítá poslušnost, nastává panika. Apple servis iPhonePoint vám opraví většinu závad do 20 minut a najdete ho na 7 místech v Praze.

Každý to známe. iPhone nejde zapnout, spadl na zem a rozbil se mu displej nebo baterie nevydrží tak dlouho, jako dřív. Není se třeba nějak stresovat a šetřit na nové Apple zařízení. Servis Apple iPhonePoint se o problém postará a hlavně ho zvládne vyřešit velmi rychle. Na většinu oprav mu stačí 20 minut, takže to je tak akorát, abyste si během opravy vypili kávu nebo se podívali na pobočce, kde si můžete koupit kryty na iPhone nebo ochranná skla.

Apple servis iPhonePoint

 

Apple servis u vás doma

Některé úkony mohou být časově náročnější nebo se prostě kvůli pracovní vytíženosti nezvládnete dostavit na pobočku. To nevadí. iPhonePoint zvládne opravit iPhonepřímo u vás doma. Vše je na domluvě a po kontaktování servisu se můžete domluvit na návštěvě zkušeného technika.

Ne jenom iPhone potřebuje občas opravit. Výměna baterie nebo výměna skla iPhone 6 patří snad k nejčastějším opravám, ale co Mac nebo iPad? I na tato zařízení servis Apple pamatuje a nabízí pomoc s těmito zařízeními:

  • iPad mini 1,2,3, iPad 2,3,4, iPad Air 1,2
  • MacBook Pro, MacBook Air
  • iMac
  • iPod

Jak můžete vidět, starý dobrý iPod ve výčtu nechybí. Opravy iPhonu pak probíhají už od verze iPhone 4 až po nejnovější iPhone X. I když telefony patří mezi nejčastěji opravované Apple produkty, protože jich je v oběhu nejvíce, nemůžeme iPhonePoint označit čistě jako iPhone servis.

 

Kolik stojí oprava?

Apple výrobky nepatří k nejlevnějším a spíše naopak je můžete v rámci konkurence vidět na pomyslné špičce nabízené ceny. A protože Appl servis iPhonePoint používá originální díly, příjemným benefitem je i 24 měsíců záruka na díly a opravu, nebude oprava zadarmo. Zároveň nečekejte přemrštěné ceny. Například výměna displeje iPhone 7 vychází na 3 650 Kč nebo výměna baterie iPhone 6 dokonce jen 950 Kč a zabere kolem 10 minut.

Pokud přijdete se svým telefonem do servisu a nevíte přesně, co mu je, bude vám nabídnuta diagnostika zdarma. Po zjištění problému se dozvíte cenu opravy. Sám Apple občas udělá přešlap a do svého zařízení namontuje vadnou součástku. Pak se můžete setkat se speciálním bezplatným programem, v rámci kterého bude servis proveden. Tak jako třeba v minulosti, kdy uživatele strašilo časté vypínání iPhone 6s.

Většinou ale po záruce musíte náklady na opravu hradit sami. Proto je tu Apple servis iPhonePoint a to na těchto místech v Praze: Spálená 17, Revoluční 17, OC Nový Smíchov, OC Letňany, OC Chodov, OC Černý most a Arkády Pankrác. Otevřeno mají každý den od 9.00 do 22.00 a stačí se svým problémem napsat na info@iphonepoint.cz nebo zavolat na +420 720 290 290.