iPhone

Vypíná se vám často iPhone 6s? Nechte si ho Applem zdarma opravit


Apple spouští speciální opravný program. Přihlásit se může každý, komu se sám od sebe vypíná iPhone 6s a byl vyrobený loni mezi zářím a říjnem.

Neočekávané vypnutí iPhonu 6s je nepříjemná záležitost. Všechny telefony, které byly vyrobeny mezi loňským zářím a říjnem, teď Apple svolává a nabízí bezplatnou výměnu baterie, která vypínání způsobuje.

Tyto problémy se týkají jen velmi malého počtu zařízení. Kromě období dvou výše uvedených měsíců, kdy byly vyrobeny, musí souhlasit také rozmezí určitých sériových čísel.

iPhone 6s

Pokud máte se svým telefon tyto trable, navštivte autorizovaný Apple servis. Jejich seznam naleznete na webu samotné společnosti. Pokud vám servis závadu potvrdí, musí provést bezplatnou výměnu baterie.

Uživatelé, kteří už dříve problém řešili a nechali si baterii na své náklady vyměnit, mají možnost požadovat po Applu vyplacení celé částky zpět.

 

Podobný program už existuje pro iPhone 6 Plus

Je to jen pár dní, kdy se Apple rozhodl spustit opravný program pro iPhone 6 Plus. U toho se projevovalo problikávání displeje. Majitelé telefonu si ale museli opravu částečně hradit sami, protože se závada projevila jen tehdy, když iPhone prodělal několik tvrdších pádů na zem. Více jsme o tomto programu psali v článku: Apple zahajuje program opravy iPhonu 6 Plus, některé telefony trpí blikajícím displejem.

Zdroj: Macrumors.com