Představí Apple iPhone X (PRODUCT)RED?

Čas od času se stane, že Apple představí speciální, červenou verzi zařízení. Uvidíme také iPhone X (PRODUCT)RED? A pokud ano, tak kdy?

V historii jsme již mnohokrát viděli produkty značky Apple, které nesly název PRODUCT(RED). Prostřednictvím koupě těchto zařízení mohou lidé bojovat proti nemoci AIDS. Jednalo se zejména o hudební přehrávače iPod, ale také pouzdra na iPhony a iPady, sluchátka Beats či řemínky pro Apple Watch.

Apple (PRODUCT)RED

Na začátku roku, konkrétně 21. března, jsme také byli svědky historicky prvního iPhonu řady PRODUCT(RED) a to iPhonu 7 a 7 Plus. Nyní se samozřejmě nabízí otázka, zda Apple během následujících měsíců přijde s leskle červeným iPhonem 8/8 Plus nebo dokonce s iPhonem X.

iPhone X (PRODUCT)RED

Samozřejmě že je zde určitá šance. Před rokem bychom tuto myšlenku zcela jistě zavrhli, ale poté přišel Apple s historicky prvním, rudě červeným iPhonem 7 a jeho větší verzí.

 

Apple možná překvapí a iPhone X (PRODUCT)RED bude

Zajímavé také je, že před oficiálním představením loňských modelů ve verzi PRODUCT(RED) nebyly téměř žádné úniky informací a nikdo tak červené iPhony neočekával. Apple nám tedy ukázal první PRODUCT(RED) iPhony a mnoho uživatelů to samozřejmě překvapilo. Červené iPhony se nijak extra neprodávaly, ale to bylo dopředu předvídatelné a jednalo se spíše o okrajovou záležitost pro určitou část zákazníků, kteří se chtěli odlišit.

Apple (PRODUCT)RED

Na druhou stranu je také možné, že tento rok příjdou na řadu iPady, které se červené verze prozatím ještě nikdy nedočkaly (tím myslím obecně zařízení iPad, nikoli pouzdra, která v červené verzi existují). Například takový iPad Pro 10,5″ PRODUCT(RED) by vůbec nemusel vypadat v rudě červeném „kabátě“ špatně. Uvidíme tedy, co si na nás Apple nachystá a zda vůbec něco představí.Kam dál?