Firma Apple

Zveme vás na živě komentovaný přenos z Apple Keynote


Další Apple Keynote je za dveřmi a už v pondělí 25. 3. od 18.00 našeho času spustíme náš živě komentovaný přímý přenos i s hostem!

Apple nedávno rozeslal oficiální pozvánky, ze kterých jsme se mohli spatřit jedno podstatné heslo: „It’s show time“. To by mělo znamenat, že kalifornská společnost představí streamovací službu pro video obsah. Je to jedna z věcí, ve kterých pokulhává a konkurence je momentálně daleko před ní.

Apple Keynote

Představení hardwaru je momentálně spíše nepravděpodobné, protože včera, přesně týden před samotnou Apple Keynote, spatřily světlo světa dva nové iPady. Menší iPad mini 5. generace a velký iPad Air. Proto se zřejmě akce bude ubírat jen v oblasti služeb nebo softwaru.

 

Hostem přenosu z Apple Keynote Honza Březina

Tak jak už se stalo tradicí, i nyní se u nás dočkáte živého vysílání. 15 minut před začátkem, tedy v 17.45 začneme vysílat z našeho studia, do kterého přijal pozvání Honza Březina. V průběhu Apple Keynote pak budeme komentovat aktuální dění a na konci si řekneme naše pocity. Celý přenos budete moct sledovat na našem Facebooku, nebo ve vloženém videu přímo na webu Appliště.cz.