Zaměstnanci Applu se připravili na Den Země zelenými tričky

Apple oslavuje Den Země již několikátý rok po sobě. Nejen že se předpokládá přebarvení části jeho loga u kamenných Apple Storů na zelenou, už nyní nosí jeho zaměstnanci trička ve stejném barevném provedení.

Apple vybavil své maloobchodní zaměstnance v Americe, Kanadě, Velké Británii a dalších státech novou „uniformou“, kterou začínají nosit právě dnes – 13. dubna. Zelená trička a košile budou oblékat až do konce 22. dubna, kdy je celosvětový Den Země. Jeden ze zaměstnanců Applu dokonce poslal serveru MacRumors fotografii jejich nového „dres kódu“.

Den Země

Vyjma přebarvení stopky loga u kamenných prodejen  Applu na zelenou, zeleného oděvu zaměstnanců a speciální aktivity pro majitele Apple Watch, uvede Apple ještě sérii videí, speciální playlisty v Apple Music a jistě přijdou i slevy na tematické aplikace v jeho App Storu.

Den Země

Apple jeden z obnovitelných zdrojů na 100 %

Také se očekává, že Apple k tomuto datu uveřejní svou zprávu, jak úspěšně společnost nakládá s přírodními zdroji a jak se jí vede ve využívání obnovitelných zdrojů energie. Už na začátku tohoto týdne však Apple oznámil, že z obnovitelných zdrojů jede celá společnost na 100 procent.

Je tedy dobré sledovat, že tak obrovská firma, jakou Apple je, má zájem na životním prostředí a nesnaží se jej jen drancovat. Navíc se mu zavázalo dalších jeho devět dodavatelů, že podniknou maximum kroků k tomu, aby obnovitelnou energii využívali stejně tak efektivně.

Zdroj: MacRumors.comKam dál?