Firma Apple

Apple Black Friday bere vážně a nabízí pěkné slevy


Apple Black Friday tradičně drží a jak bývá jeho zvykem v posledních letech, za nákup jeho produktů dostanete zpět peníze na dárkové kartě.

Apple si připravil k příležitosti Black Friday speciální stránku s přehledem všech slev. Ty jsou platné od dnešního dne až do pondělí 26. 11. 2018. Tento rok si americká firma zákazníky o něco více hýčká, s loňskem jsou slevy o něco vyšší.

 

Apple Black Friday pravidelně dodržuje

Už je to pravidlem, že Apple Online Store nabízí slevy nebo dárkové karty s určitým finančním obnosem za nákup iPhonů, iPadů, nebo Maců. Často se ale setkáváme s tím, že nabídka nemíří na ty úplně nejnovější zařízení, o které je přirozeně zájem i bez slev, ale na starší nebo levnější kousky.

Apple Black Friday

Letos se tak u všech nabízených akcí setkáme s odměnou v podobě dárkové karty. Tu obdržíte po zakoupení vybraného produktu a dostanete na ní 600, 1 200, 2 400 nebo dokonce 4 800 Kč.

 

Starší iPhony, iPady i Macy výhodněji

Když nakoupíte iPhone 7, 7 Plus, 8 nebo 8 Plus, tak obdržíte zpět 1 200 Kč. V případě zakoupení 9,7palcového iPadu a iPadu mini 4 platí stejný finanční benefit. Když ale vyberete 10,5palcový iPad, na kartě dostanete 2 400 Kč.

Apple Black Friday iPad

U Maců je situace podstatně veselejší a to hlavně z důvodu jejich vyšší pořizovací ceny. Na každý nabízený model dostanete zpět 4 800 Kč. U takového staršího MacBooku Air, který koupíte za 30 990 Kč už je vrácení skoro 5 000 Kč příjemné.

Apple Black Friday Mac

 

V akci i Apple Watch, Apple TV a sluchátka Beats

Apple Watch Series 3, které jsou pořád produktem, který bych každému doporučil, koupíte od 7 790 Kč. A k tomu dostanete 1 200 Kč. Ideální tak například na dokoupení AirPods. Apple TV, a to i ta nejnovější 4K, je po nákupu obdařena 600korunovou dárkovou kartou.

Apple Black Friday

Posledním produktem, který Apple zvýhodňuje, jsou sluchátka Beats. Na všechny vybrané modely je nabízen benefit 1 200 Kč a koupit lze Beats Studio3, Beats Solo3 a Powerbeats3.

Všechny slevy přehledně můžete nalézt zde:

Apple Black Friday

 

Budete něco ve dnech Black Friday u Applu pořizovat, nebo jste našli jinde lepší nabídku? Napište nám to do komentářů!