Firma Apple

Black Friday 2017 pojal Apple střídmě, přesto výhodně nakoupíte


Apple každoročně na Černý pátek rozdává slevy nebo nabízí výhodné nákupy. I letos si něco přichystal. Jaký je Black Friday 2017 v podání Applu?

Americká společnost si na svém webu připravila speciální stránku, která shrnuje všechny výhody, připravené na dnešní den. Pokud si zakoupíte vybraný produkt, dostanete předem danou částku zpět v podobě dárkové karty.

Black Friday 2017

 

Produkty, které jsou zahrnuty v Black Friday 2017

 • Mac
  iMac, Mac Pro, MacBook, MacBook Pro a MacBook Air včetně verzí nakonfigurovaných na objednávku
  3 600 Kč na dárkové kartě Apple Storu
 • iPad
  iPad Pro
  2 400 Kč na dárkové kartě Apple Storu
 • iPad
  iPad a iPad mini 4
  1 200 Kč na dárkové kartě Apple Storu
 • iPhone
  iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s a iPhone 6s Plus 1 200 Kč na dárkové kartě Apple Storu
 • iPhone
  iPhone SE
  600 Kč na dárkové kartě Apple Storu
 • Apple Watch
  Apple Watch Series 1
  600 Kč na dárkové kartě Apple Storu

Takže když koupíte na Apple Online Storu některý z výše uvedených produktů, dostanete odpovídající částku zpět, která bude přičtena na dárkovou kartu. Tu lze poté využít na nákup dalšího produktu. Ideální tak pro nákup vánočních dárků, které můžete mít se slevou.

Důležité je zmínit, že nabídka se vztahuje pouze na nákup přímo u Applu, takže neplatí pro nakupování u prémiových prodejen jako iSetos, iStyle, iWant a podobně. Také je nutné zaplatit za produkt hned plnou částku. Pro nákup na splátky se cena nevztahuje.

Veškeré podrobnosti o nabídce jsou uvedeny zde.

 

Apple se moc nepředvedl, co ostatní?

Čekal jsem, co Apple vytáhne v dnešní den z rukávu, ale moc mě neohromil. Slevy se vztahují povětšinou na starší zařízení, takže nejnovější iPhony nebo Apple Watch výhodněji nenakoupíte. To je ale u nás běžné a ostatní obchodníci také prodávají se slevou spíše starší kusy.

I tak ale buďme rádi alespoň za něco. Pokud chcete dnes výhodně pořídit něco od Applu, doporučuji se podívat spíše k prémiovým prodejcům nebo do velkých obchodů typu Alza, CZC a tak dále.