App Store

App Store – Novinky, slevy, aktualizace (47. týden)


Na Twitter účtu Appsleviště se můžete každý den setkávat se slevami, které se právě konají napříč celým App Storem. Ovšem to není vše, co App Store nabízí.

Každý den nám vývojáři představují nové hry i aplikace. Vyjma nich vás budeme informovat také o aktualizacích těch nejlepších aplikací, které v App Storu můžete najít a obecně o novinkách, které se objeví v tomto obchodě s aplikacemi. To vše v našem pravidelném seriálu vycházejícím každou středu.

Editors’ Choice

Jedná se o aplikaci, která je vždy o něco lepší než ostatní podobné aplikace. Dále je skvěle provedená, upoutá vaši pozornost a určitě byste ji měli vyzkoušet. 

VSCO Cam®

Jedna z neoblíbenějších fotografických aplikacích, které můžete na své iOS zařízení stáhnout. Fotku si pak budete moci upravit pomocí základních funkcí jako jasu, nebo kontrastu až po efekty, které si můžete i přikoupit. Pokud jste nadšenci do mobilní fotografie, tak určitě o této aplikaci víte všechno a používali jste jí, pokud však ještě ne, tak jí rozhodně vyzkoušejte.


$latex \hspace{15mm}$

icon
VSCO: Photo & Video EditorVisual Supply CompanyPhoto & VideoZdarmaStáhnout

[divider scroll_text=””]

App of the Week

Toto je titul udělovaný samotným Applem. Ať již za ním stojí kvality aplikace, či jen prostá reklama, pro nás je to dobře, protože většinou přináší zajímavé aplikace úplně zdarma.

Monster Dash

Jedna z her od firmy Halfbrick pro tento týden dostala titul App of the Week. Hra je podobná známému Jetpacku a i když není stejně dobrá, tak vás minimálně oslní její retro grafika a jednoduché ovládání. Ve hře plníte různé mise a tím se i vylepšujete. Proto vyzkoušení neuškodí, protože hra je zdarma.


$latex \hspace{15mm}$

Item not available.

[divider scroll_text=””]

Novinka týdne

Aplikace, která se tento týden objevila v App Storu a stojí za stažení.

FRAMED

Zahrajte si ve hře na lupiče a sestavte obrázky, aby na sebe navazovaly. Díky tomu, že sestavíte správně příběh, tak utečete a tím pádem jste vyhráli. I když se jedná o větší investici, tak vás hra zabaví.


$latex \hspace{15mm}$

[divider scroll_text=””]

Aktualizovaná aplikace/hra

Nejdůležitější aktualizace pro aplikaci či hru, která přináší něco nového.

Shazam

Kdo by neznal tuto aplikaci. Shazam je nejlepší způsob, jak identifikovat hudbu kolem sebe. Klepnutím na tlačítko Shazam okamžitě identifikujete a prozkoumáte píseň, kterou jednoduše koupíte nebo sdílíte. Aplikace Shazam se dočkala aktualizace na verzi 8.1.0, která nedělá nic jiného než to, že nyní plnohodnotně využije velkou obrazovku iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus, takže získáte plné využití těchto dodatečných bodů.

$latex \hspace{15mm}$

[divider scroll_text=””]

Top zlevněná aplikace

Nejlepší zlevněná aplikace vybraná z našeho Twitter účtu Appsleviště.

MyPhoto Pro – Smart Photo Manager

Uspořádejte si fotografie jako profík. Vytvořte si libovolný počet alb a skupin, do kterých si poté uspořádáte své fotografie. Vychutnejte si své fotografie v jemně navržených tematických rámečcích: classic, červená, sépie, dřevo atd. Uspořádat tu, upravit tam? Ne. Upravujte fotografie ve stejné aplikaci, jako je máte uspořádané. Jednoduše sdílejte fotografie s přáteli pomocí Wi-Fi na iPhonu, iPadu nebo dokonce PC. Můžete mít své fotografie v soukromí s MyPhoto Secret Albums, které skryje fotografie na místo, kde by je nikdo nehledal. To jsou výhody MyPhoto.

$latex \hspace{15mm}$

Item not available.

[divider scroll_text=””]

Top zlevněná hra

Nejlepší zlevněná hra vybraná z našeho Twitter účtu Appsleviště.

Walking Dead: The Game

Vžijte se do role postavy Clementine, objevujte nová místa a dělejte rozhodnutí k vašemu přežití. Pokračování hry roku pokračuje příběhem Clementine, mladé dívky, která osiřela v apokalypse. Je zanechána starat se sama o sebe a nucena naučit se, jak přežít v nelítostném světě.

 

$latex \hspace{15mm}$

icon
Walking Dead: The Game - Season 2Howyaknow, LLCGamesZdarmaStáhnout

[divider scroll_text=””]

Top free aplikace

Aplikace, která je momentálně na prvním místě žebříčku free aplikací v App Storu.

Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Saga Soda je zbrusu nová hra od tvůrců legendárního Candy Crush Saga, která obsahuje nové cukrovinky, více skvělých kombinací a náročné herní módy. Toto puzzle dobrodružství okamžitě uhasí vaši žízeň po zábavě. Připojte se ke Kimmy na její šťavnaté cestě a pomozte ji najít Tiffi.

$latex \hspace{15mm}$

icon
Candy Crush Soda SagaKing.com LimitedGamesZdarmaStáhnout

[divider scroll_text=””]

Top placená aplikace

Aplikace, která je momentálně na prvním místě žebříčku placených aplikací v App Storu.

WORMS 3

Pokračování nejprodávanější verze Worms 2: Armageddon je tu. Worms ™ 3 byl navržen a vyvinut výhradně pro iOS. Vašim úkolem je pomocí nejrůznějších zbraní zničit všechny protivníkovi červíky. Všechny vaše oblíbené zbraně, včetně několika návratu klasiky, jsou k dispozici na iOS. A jako bonus dvě nové, Stará dáma a Poštovní holub. Do boje a hodně úspěchu.

$latex \hspace{15mm}$

icon
Worms™ 3Team17 Software, LimitedGames129,00 KčStáhnout