Aplikace a Hry

Oceňovaná hra Alto’s Adventure přišla s macOS Mojave do Mac App Store


Apple včera vydal macOS Mojave a s ním redesignovaný Mac App Store. V něm nyní najdete i jednu herní legendu, která přišla z platformy iOS – Alto’s Adventure.

Hra Alto’s Adventure vyšla na platformě iOS již roku 2015. Od té doby posbírala řadu cen a dočkala se také pokračování v podobě sequelu Odyssey. S příchodem nového operačního systému macOS Mojave jej vývojáři vydali i pro všechny počítače Mac, aktualizace není potřeba, takže si zahrajete i se staršími verzemi.

Alto's Adventure

I když vývoj hry pro počítače Applu začal již před rokem, ten pravý impuls přišel teprve s představením verze Mojave na WWDC 2018. Alto’s Adventure je dostupný i na Apple TV. A protože se obsah hry synchronizuje přes iCloud, je váš postup dostupný na všech zařízeních.

icon
Alto's AdventureSnowmanGames249,00 KčStáhnout

 

Nekonečný sjezd

Za všechny Altovy peripetie mohou splašené lamy. Jeho úkolem je naskočit na prkno a pochytat je. Svah, po kterém peláší dolů, je ale téměř nekonečný, a pořád padá a padá níž a níž, jednou více, jednou méně. Jednou jedete lesem, jednou městem, podruhé lesem, potřetí městem, jednou ve dne, dvakrát v noci, jednou svítí slunko, příště zase leje jako z konve.

Co právě hraji – relaxační sjezd písečných dun v Alto’s Odyssey

Dle toho, v jaké fázi svahu se nacházíte, jaké panuje počasí a jaká je denní doba, vám hra předkládá hudební podkres. A ten je famózní. Začíná zlehka, ale graduje neuvěřitelně. Uchvátí vás ale i krásná a zároveň jednoduchá grafika. Počítejte však s tím, že s přibývajícími kilometry přibývá i jistá repetivnost.

icon
Alto's AdventureSnowmanGames129,00 KčStáhnout