Aplikace a Hry

Máte-li chuť na trochu krve a kyseliny, připravte se. Alien: Blackout přichází


Vítejte v nové a patřičně děsivé kapitole vetřelčí ságy. 24. 1. 2019 vtrhne do App Store hra Alien: Blackout. Už nyní si ji můžete předobjednat.

Alien: Blackout je přímým dějovým pokračovatelem hráči velice přívětivě přijatého titulu Alien: Isolation. Ten však vyšel jen na PC a konzole, proto z oznámení hry dostupné pouze na mobilní platformy nemají „dospělí“ hráči příliš radost. Hned po představení hry se tak na ní snesly hanlivé komentáře, jako tomu bylo např. u titulu Diablo Immortal.

Stejně jako v Izolaci se i zde ujmete role dcery Ellen Ripleyové Amandy. Ta je uvězněna na palubě lodi společnosti Weyland-Yutani a opět má co dočinění s Xenomorfy – vetřelci. Prostě tahle rodina má jednoduše smůlu. Zatím není úplně jasné, jak bude hraní probíhat, ale jistě se nebude jednat o FPS akci. Vypadá to spíše na princip podobný hře République, kdy bude hlavní hrdinka pomáhat vyhnout se členům posádky jisté smrti pomocí bezpečnostních kamer.

Bude zde na vás čekat sedm úrovní, které lze dohrát různými způsoby. Jen na vás totiž bude, zda nějakého člena posádky obětujete pro dobro jiných, nebo dáte přednost složitější záchraně všech. Jak to všechno dopadne se dozvíme už 24. ledna, kdy bude hra za 129 Kč oficiálně ke stažení. Předobjednat si ji však můžete již nyní.

icon
Alien: BlackoutD3Publisher of America, Inc.Games129,00 KčStáhnout

Zdroj: AndroidPolice.com