AirPods

AirPods 2 pravděpodobně už 29. března


AirPods 2 by se dle dalšího zdroje měly dočkat uvedení na trh již ke konci března. Půjde však o druhou generaci, anebo pouze o nové pouzdro?
Španělský server Applesfera údajně získal informace z přímo z interních zdrojů, které naznačují brzký příchod další verze oblíbených bezdrátových sluchátek AirPods. Ačkoli bychom rádi přímo viděli AirPods 2, možná budeme muset své nadšení ještě krotit.

AirPods 2 spolu s AirPower už 22. března

Applesfera se opírá o screenshot ze softwaru, který se stará o skladové zásoby. Dle snímku se AirPods blíží konci svého životního cyklu dne 28. března. Logicky pak lze odvodit, že nejpozději den na to musí Apple uvést nástupce.

29. března bychom se tak mohli dočkat AirPods 2 a možná nejen jich. Spekuluje se také o až „bájné“ bezdrátové nabíjecí podložce AirPower nebo nových iPadech. Zatímco iPady jsou velmi pravděpodobné a Apple si je postupně nechal registrovat v Eurasijské databázi a posléze u indického regulátora, tak AirPower budí spíše pochyby.

Navíc známý a úspěšný analytik Mark Gurman ze serveru Bloomberg už dříve prozradil, že březnová Keynote nebude zaměřená na hardware. Naopak, Apple se chce 25. března primárně zaměřit na prezentaci své konkurence pro Netflix, tedy videostreamovací platformy. Šušká se také o obdobné službě pro hry.

AirPods 2 a AirPower

 

AirPods 2 spíše na podzim

Hardware je tedy ze hry, a pokud se v březnu nějakého dočkáme, nejspíše tedy formou „tiché“ aktualizace. Tedy bez velké parády a strohým vydáním tiskové zprávy, načež budou nové produkty rovnou k dostání v Apple Online Store a později i u APR.

Proti uvedení druhé generace AirPods rovněž hovoří fakt, že Cupertino si své trumfy v podobě podpory „Hey Siri“ chce nechat až na podzim k novým iPhonům. Není však potřeba propadat beznaději. Stále je totiž velká pravděpodobnost, že Apple konečně uvede bezdrátové nabíjecí pouzdro pro AirPods. Takové, které by šlo mimo jiné nabíjet i AirPower. Ovšem za předpokladu, že bude v březnu uvedena na trh.

Necháme se tedy překvapit.

Zdroj: 9to5Mac