AirPods

Jak budou vypadat AirPods 2? Podívejte se na možnou podobu


Bezdrátová sluchátka AirPods by měla být k dispozici už na konci tohoto měsíce a po internetu kolují pravděpodobné podoby. Dočkáme se 29. března?

Nová bezdrátová sluchátka AirPods už se chystají, otázkou pouze zůstává, kdy se dostanou na veřejnost. Zatím není známá přesná podoba ani funkce novinky, ale protože se zřejmě už 29. března dočkáme odhalení, je dobré si ukázat, co můžeme čekat.

AirPods 2 pravděpodobně už 29. března

 

AirPods 2 nebudou tak zaoblená

Z konceptu, který zveřejnil italský designér Xhakomo Doda na síti Behance, je vidět, že druhá generace AirPods by měla oplývat ostřejšími rysy a plochými boky, které poslouží pro položení na novou nabíječku. Sluchátka by se mohla pokládat na nabíjecí plochu stejným způsobem, jako třeba nový Apple Pencil na iPad Pro. Ostatně i tato možnost nabíjení sluchátek je v konceptech zahrnuta.

Mezi nové funkce by jistě fanoušci uvítali vodotěsnost, nebo minimálně větší odolnost vůči vodě a potlačení okolního zvuku. To je zřejmě největší slabina současných AirPods, protože pokud posloucháte a v okolí je hluk, moc toho neslyšíte.

Zatím se může zdát, že AirPods 2 přijdou na konci měsíce a nejvíce se skloňuje datum 29. března. Nic není ale jisté a jak jsme psali v nedávném článku, čekat můžeme až do podzimních měsíců, kdy by spolu se sluchátky rovnou kázal i nové iPhony.

Zdroj: Behance.net