AirPods

Magické! Řekl muž, který ve spánku spolkl AirPod. Sluchátko stále fungovalo

Sluchátka AirPods se zdají být nezničitelná. Ani žaludeční šťávy a záchod je nezničí


Neúmyslně spolknutý AirPod. Většina lidí nad tím kroutí hlavou, ale tchajwanskému uživateli se povedl kousek, který jen tak někdo nepřekoná.

Ben Hsu byl obyčejným uživatelem AirPods. Takových jsou po celém světe milióny. Až do dne, kdy zřejmě jako jediný a snad i poslední spolkl sluchátko. Prý se tak stalo ve spánku a sám neví, jak se mu to povedlo.

AirPod sluchátko
Rentgenový snímek, na kterém je k vidění spolknuté sluchátko AirPod

Možná by celou zprávu nebral nikdo v potaz, ale existují lékařské záznamy, které jeho výpověď potvrzují. Dokonce byl zveřejněn rentgenový snímek, na kterém skutečně jeden AirPod je. I když samozřejmě, dnes je možné díky editačním a grafickým programům v podstatě vše.

AirPod nepřestal fungovat ani v žaludku

Muž usnul se sluchátky v uších a když se probudil, nedokázal jedno z nich najít. Chytře použil funkci v aplikaci Najít iPhone pro vyhledání sluchátek. Pustil na něm zvuk a poslouchal, že se ozývá pípání. Uvědomil si, že vychází z jeho žaludku.

Jak na prodej AirPods první generace, abyste z nich dostali co nejvíce

Vydal se tak do nemocnice, kde mu udělali rentgen a zjistili, že AirPod je skutečně v jeho žaludku. Jako řešení se jevila nejpřirozenější cesta, tedy vyprázdnění do záchoda. Druhou možností byla operace.

Povedlo se a sluchátko se dostalo ven. Ben Hsu prý AirPod umyl, vysušil a bylo jako nové. Fungovalo. Sám k tomu řekl další poznatek:

Baterie byla na 41 %! Neuvěřitelné! Magické!

Zdá se až neskutečné, že po absolvování cesty celým trávicím traktem a vykoupání ve (veřejné!) toaletě se AirPod dokázal vzpamatovat. Osobně se ale zase tak moc nedivím, protože i mně se podařilo celé AirPods i s krabičkou vyprat v pračce a pak prohnat sušičkou. Jedno to nezvládlo, ale druhé fungovalo.

Tim Cook si AirPods maximálně chválí

Nejvyšší představitel Applu, Tim Cook, se v tomto týdnu zmínil, že AirPods jsou kulturním fenoménem. Výsledky ukazují i na skutečnost, že fenomén je to i finanční. Více než po dvou letech od uvedení se Apple pořád potýká s nedostatečně rychlou výrobou a poptávka převyšuje nabídku. Na sluchátka si tak občas počkáte déle.

Zdroj