3 nejužitečnější příslušenství pro iPhone podle Adama

Která jsou 3 nejužitečnější příslušenství pro iPhone podle našeho šéfredaktora Adama Kose? Která mu pomáhají dnes a denně, a která má ze všech nejraději? Dozvíte se v našem seriálu 3 nej!

 

Sluchátka Jabra ROX Wireless

Hudbu ze svého telefonu poslouchám každý pracovní den. Ráno při dojíždění do zaměstnání, odpoledne při návratu domů. Sluchátka Apple EarPod, dodávané při koupi iPhonu přímo v balení, mi naprosto nevyhovovaly – padaly mi z ucha, netěsnily okolní hluk. Bezdrátová Bluetooth sluchátka Jabra ROX jsou pohodlná, mají dlouhou výdrž a hrají skvěle. Ostatně přečtěte si jejich recenzi sami. Níže můžete zhlédnout i 92. VideoCast, kde jsme se o nich rozpovídali.

 

Olloclip

Společnost Olloclip má na trhu s fotografickým příslušenstvím už dlouhou historii. Vždyť své první předsádky a objektivy pro telefony iPhone začala vyrábět již od jejich verze s označením 4. Konkurence se jej snaží dostihnout, avšak Olloclip je stále jasným lídrem. Je to zejména díky rychlé aplikaci předsádky na telefon, a díky preciznímu dílenskému zpracování. A také je to opravdu zábavné je používat. Přečtěte si o zkušenostech s verzí 4 v 1 pro telefony iPhone 5/5s a recenzi novinkové sady Telephoto + CPL Lens pro iPhone 6/6 Plus.

 

Powerbanky

Telefony společnosti Apple se dlouhou výdrží zrovna nevyznačují. Ani iPhone 6 Plus nevydrží celý den, pokud mu dáváte řádně do těla. Proto zejména při cestování se vyplatí nosit si s sebou záložní zdroj, který vašemu telefonu poskytne šťávu kdekoli a kdykoli ji potřebuje. Je přitom jedno, o jakou se jedná, důležité je, nějakou mít. Na Applišti jsme testovali ty od značky MiPow nebo TP-LINK. Prohlédnout si je můžete i v 96. VideoCastu níže.Kam dál?