PříslušenstvíRecenze

YENKEE YSM 402L – opravdu univerzální držák mobilu do auta


Jednoduchý, kvalitní a nesmírně praktický – takový je univerzální držák mobilu do auta YENKEE YSM 402L, který přesně pásne na čelní sklo vašeho fára.

Navigace, telefonování a psaní zpráv – to jsou tři hlavní důvody, kvůli kterým používáme telefon za volantem. S těmi dvěma prvními vám YENKEE YSM 402L dokáže pomoci, kvůli té třetí si raději zastavte, ať neohrožujete život nejen svůj, ale i všech ostatních účastníků silničního provozu. Telefon, stejně jako alkohol a drogy, za volant prostě nepatří, protože při jeho používání ztrácíte koncentraci, a o to spíše může dojít k dopravní nehodě.

 

Čelisti, krk a kloub

Balení produktu je prosté. V papírové krabičce je držák ustaven jen v plastovém výlisku. Vyjma něj uvnitř najdete ještě příručku s vyobrazením postupu, jak s držákem manipulovat. Žádná složitost to ale není. Rozměry čelistí držáku jsou poplatné tomu, jak velké telefony se do nich mají vejít. Z jejich vnitřní strany je totiž tlačítko, kterým po zatlačení na něj měníte výšku úchopu čelistí.

Ty pojmou telefony o výšce v rozmezí od 118 do 150 milimetrů a šířce 55 do 85 milimetrů. Vejdou se vám do nich iPhony SE, iPhony 6 i 7, Plusové varianty ale už ne, protože ty mají výšku 158,2 mm. Menší telefony se vám bez problému vejdou i v krytu. O jejich poškození případnými oděrkami se ale bát nemusíte, spodní čelisti jsou totiž vybaveny pryžovou výstelkou.

Čelisti pojmou telefony o výšce v rozmezí 118 až 150 milimetrů a šířce 55 až 85 milimetrů.

Délka krku, který je ocelový, je příjemných 140 mm. Protože je ohebný, můžete si jej po jeho přichycení na čelní sklo auta nasměrovat tak, aby vám to plně vyhovovalo, a hlavně nebránilo ve výhledu z vozidla. Čelistmi lze otáčet po celých 360 stupňů, a to díky kulovému kloubu, jež je ještě pojištěn maticí. Tu je po nastavení natočení nutné dotáhnout.

 


YENKEE sází na stylovost, rafinovanost a dostupnost. Jde cestou kvality, překvapivých řešení, objevného designu, módních trendů. YENKEE si hraje, objevuje, baví, sluší. YENKEE je za všech okolností praktický a užitečný.

yenkee-logo

Zdroj: Yenkee.cz


YENKEE YSM 402L vám podrží

Celý držák je naprosto precizně zpracovaný. Všude vše lícuje, a i když se YENKEE YSM 402L z převážné části skládá z plastu, veškeré spoje jsou jištěny ocelovými šroubky. Díky tomu a ocelovému krku je také pěkně těžký, což při jeho používání samozřejmě nijak nepocítíte.

Na sklo automobilu se uchycuje klasickým způsobem. Stačí jej přiložit na vybrané místo a otočit kličkou u jeho základny. Tím k čelnímu sklu naprosto přilne, a ani se nehne – a to ani telefon do něj vložený. Je tomu právě díky pevnému krku, který se nechvěje i při cestě českými silnicemi plnými výmolů.

Za přijatelnou cenu tak dostanete maximální využití, které kazí možná jen příliš malý rozptyl nastavení čelistí, do kterých se nevejde větší varianta telefonu iPhone. Pokud ale vlastníte jakoukoli jinou, nebo dokonce jakýkoli jiný telefon do velikosti 150 milimetrů, YENKEE YSM 402L vám jej podrží skvěle.

 

[box type=”success” ]

  • Pevný ocelový krk
  • Možnost otáčení čelistí v 360 stupních
  • Ovládání jednou rukou

[/box]

[box type=”error” ]

  • Malé rozpětí čelistí

[/box]

Za poskytnutí produktu děkujeme obchodu Kabelmánie.cz.

Název: Univerzální držák mobilu do auta YENKEE YSM 402L (v prodeji je i menší varianta 402M)

Cena: 299 Kč

Parametry: Šířka: nastavitelná v rozsahu 55 až 85 mm; Výška: od 118 do 155 mm; Délka esovitého krku: 140 mm; Otočení o 360 °