WinX MediaTrans pomůže, když iTunes nespolupracují

Aplikace iTunes se zejména na počítačích s Windows nemusí chovat tak, jak byste potřebovali. Vyzkoušejte WinX MediaTrans, který nabízí mnohdy lepší řešení.

Na macOS je aplikace iTunes už v základu nainstalovaná a funguje většinou tak, jak by měla. V případě Windows to ale často neplatí a mohou nastat problémy. Jak problémy s iTunes odstranit, řeší kde kdo. Někdy ale i zdlouhavé prohledávání internetu nepomůže a musíte přistoupit ke změně.

WinX MediaTrans

Tou může být WinX MediaTrans. Jednoduchý program na Windows, který je v základu zdarma. Jako alternativa iTunes pro Windows je to více než podařená. Vyberete si, co chcete přenést, jestli hudbu, fotografie nebo třeba video. Výbornou funkcí navíc je pak využití iPhonu nebo iPadu jako externího úložiště. Tedy přesně ta funkce, kterou oplývají například Android zařízení.

 

Odebrání DRM ochrany z médií

Když si zakoupíte skladbu v iTunes nebo audio knihu, je soubor chráněný přes tzv. DRM (Digital Rights Management). Účelem takové ochrany je omezení použití souborů pro přehrávání na jiných zařízeních. Zkrátka vydavatelé obsahu mají strach, že by si jejich hudbu stáhl jeden subjekt a pak ji poskytoval zdarma jiným osobám, nebo by ji prodával.

WinX MediaTrans

Není tedy jednoduché tyto zakoupené položky poslat třeba kamarádovi nebo je sdílet. WinX MediaTrans ochranu DRM odebere a můžete pak se soubory libovolně nakládat.

 

WinX MediaTrans převede iTunes filmy do MP4

Další nespornou výhodou této aplikace je rychlý převod iTunes filmů do MP4 formátu. Ten pak lze přehrávat na většině zařízení. Stejně jako u hudebních souborů, i zde se vydavatelé chrání technologií DRM. WinX MediaTrans ji umí odebrat i tady a poté není problém film zaslat někomu dalšímu ke shlédnutí.

WinX MediaTrans

Tento článek nikoho nenabádá k pirátství, ale pouze ukazuje alternativy k využívání zakoupeného obsahu z iTunes.

Pokud si chcete program v plné verzi na počítač s Windows stáhnout, zaplatíte 30 dolarů pro jedno PC na rok. V případě doživotní licence pro 2 PC je to 36 dolarů a pro 3 PC to dělá 66 dolarů.Kam dál?