WinX DVD Copy Pro – opravte poškozené DVD a udělejte z něj nové

Spousta uživatelů má ještě stohy DVD s filmy a některá už nefungují, protože jsou poškozená. WinX DVD Copy Pro zvládne jejich zkopírování.

Pořád jsou domácnosti, kde se DVD využívají. Protože ale nejspíš leží média dlouho na jednom místě, mohou po nějaké době přestat fungovat. Také hrozí, že se nešikovnou manipulací poškrábou. Nelze předvídat, kdy kvůli nesprávnému zacházení s DVD může dojít ke ztrátě dat. Vytvoření záložní kopie tak není nikdy špatným nápadem.

Společnost Digiarty přichází s programem WinX DVD Copy Pro – oprava a záloha poškozených DVD na DVD bez ztráty kvality, který nainstalujete na Windows. Aplikace dokáže rychle zkopírovat DVD a uložit jeho obsah tam, kam potřebujete.

Získejte WinX DVD Copy Pro zdarma k opravě poškozeného DVD (omezená nabídka pro naše čtenáře).

 

Jak WinX DVD Copy Pro funguje?

Program je uzpůsobený pro Windows platformu. Je schopný převádět obsah z DVD na digitální video formáty nebo jej zkopírovat 1:1 a uložit jako obraz disku. Jedná se o nejlepší aplikaci pro Windows, která dokáže pracovat podobným způsobem s obsahem DVD.

Zde jsou některé speciální funkce, které by vás mohly zajímat:

• Nejen zálohování DVD, ale také opravy poškozených disků DVD: kopírování DVD na DVD po sektorech, opravy poškozených na nová DVD, bez ztráty kvality.

Podívejte se, jak opravit poškozené DVD na nové DVD

• Odstranění regionálních kódů; umožňují vám plný přístup ke všem diskům DVD na všech regionálních kódech a diskům připraveným k použití. Podporuje také zálohování nejnovějších DVD na černá DVD.
• 9 režimů kopírování DVD: kopírování DVD na DVD, DVD do obrazu disku ISO, DVD do MPEG, klonování DVD do požadovaného formátu.
• DVD vypalovačka: připojíte DVD ISO obraz a vypálíte ISO nebo VIDEO_TS složku na disk DVD.

 

Jak opravit poškozené DVD na nové DVD?

Po vložení DVD máte na výběr z několika možností. Disk lze zkopírovat na jiný, udělat z něj ISO soubor (obraz disku) nebo jej zkopírovat do složek VIDEO_TS. Ty pak dovedou přehrát specializované softwarové přehrávače.

Dále jsou na výběr speciální možnosti jako převedení souborů na DVD do formátu MPEG-2, kopírování po kapitolách nebo extrahování pouze video, nebo naopak audia.

Často se můžete setkat s tím, že DVD jsou chráněná a nelze je tedy zkopírovat. V případě, že si DVD zakoupíte, a zkopírujete si jej pro vlastní potřebu do PC, neporušujete zákon, takže vše je zcela legální. WinX DVD Copy Pro zvládne tuto ochranu prolomit a aktualizace se postarají o to, aby ani budoucí možnosti ochrany nebránili ve zkopírování.

 

V čem je aplikace jedinečná

Aplikace zvládne vše, na co si jen v souvislosti s DVD vzpomenete. Zkopíruje obsah přesně tak, jak je na DVD uložen a jeho kvalita zůstane stejná. Přitom se nemusíte bát, že by slabší stroje měly problém a nějak zvlášť jim to dalo zabrat.

Praktický je převod DVD obsahu do souborů MPEG-2, které si můžete přehrát na většině dnešních zařízení. Není tak problém takto zkopírované DVD přehrávat na PlayStationu, Xboxu nebo v televizi s připojeným USB flash diskem.

Určitě se vám také někdy stalo, že DVD bylo poškozené. Optická média jsou poměrně dost zranitelná a po pár letech se mohou objevit chyby, kdy mechanika médium nepřečte. WinX DVD Copy Pro využívá systém ARccOS pro opravu vadných sektorů a zvládne i z takto poškozených DVD vytvořit obraz disku. Jak si poradit s poškozeným diskem, se dozvíte na stránkách WinX DVD.

Aplikace je placená a stojí 67,95 dolarů. Nyní v akci je ve slevě za 30 dolarů a pokud budete rychlí, můžete si stáhnout program dokonce zdarma. Speciální akce trvá jen několik dní, tak neváhejte. Navštivte stránku s aplikací ke stažení zdarma.Kam dál?