Apple nám opět ukázal, že na nás myslí a webový iCloud lze nyní přepnout do češtiny. Slovenština mezi podporovanými jazyky zatím chybí.
Dnes jsem se přihlásil do iCloudu a vše bylo v angličtině. V nastavení účtu ale přibyla možnost přepnutí na více jazyků a jedním z nich je také čeština.
| Po kliknutí vpravo nahoře na vaše jméno se zobrazí toto nastavení. |

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.