Appliště
  • iPhone
  • Mac
  • iPad
  • Apple Watch
  • AirPods
  • Recenze
  • Návody
  • Nakupovat
Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
  • iPhone
  • Mac
  • iPad
  • Apple Watch
  • AirPods
  • Recenze
  • Návody
  • Nakupovat
Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
Appliště
Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
watchOS 4 Beta 3

Apple vydal watchOS 4 Beta 3 pro vývojáře, koukněte na video

Marek Smékal Marek Smékal
17.7.2017
Apple Watch

Apple vydal před pár dny další, už třetí testovací betu systému watchOS 3 pro vývojáře. Systém bude veřejně ke stažení pravěpodobně v září tohoto roku.

Také si přečtěte

Apple Watch Series 12 na zápěstí se senzory na zadní straně

Apple Watch podráždění kůže: Jak jednoduše zabránit nepříjemnostem správným nasazením a údržbou

9.10.2026
Rozebrané Apple Watch Series 12 a Apple Watch Ultra 4

Oprava Apple Watch Series 12 je o něco snazší, Ultra 4 zůstává na 4 bodech z 10

8.10.2026

Třetí beta přináší jednu velkou novinku, a to je podpora GimKit, která umožní spárování Apple Watch s vybraným fitness vybavením. Systém je také zase o něco odladěnější a méně se seká.

Zapojte se
0
0
0
0
0

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.

Aktuální cenu produktu Apple Watch Series 11 najdete na Alze.

Apple Watch Series 11
Apple Watch Series 11
9 559 Kč
10 390 Kč -8 %
Koupit na Alze›

 

Dřevákov dřevěný kryty na iPhone Dřevákov dřevěný kryty na iPhone Dřevákov dřevěný kryty na iPhone

Apple by měl dle minulých zkušeností vydat celkem 5-7 beta verzí systémů a až poté bude následovat ostré vypuštění pro všechny uživatele.

Zajímavostí ohledně systému watchOS je také fakt, že Apple nevydává veřejné beta verze. Operační systém pro chytré hodinky se tak stává jediným systémem, který není dostupný skrze program Public Beta.

Zdroj: Macrumors.com

Apple Watch Series 11
Apple Watch Series 11
9 559 Kč
10 390 Kč -8 %
Koupit na Alze›
Štítky: Apple WatchwatchOS 4 Beta 3

Podobné články

Apple Watch Series 12 na zápěstí se senzory na zadní straně

Apple Watch podráždění kůže: Jak jednoduše zabránit nepříjemnostem správným nasazením a údržbou

Jan Holeš
9.10.2026
0

Apple Watch podráždění kůže může trápit některé uživatele Series 12 a Ultra 4. Pomůže správné nasazení a pravidelná údržba hodinek.

Rozebrané Apple Watch Series 12 a Apple Watch Ultra 4

Oprava Apple Watch Series 12 je o něco snazší, Ultra 4 zůstává na 4 bodech z 10

Jan Holeš
8.10.2026
0

Apple Watch Series 12 si díky několika konstrukčním úpravám polepšily v opravitelnosti. Ultra 4 se nezměnila a oba modely získaly...

Apple Watch s novými aplikacemi ve watchOS 27

watchOS 27 přidává na Apple Watch aplikace Siri, Najít a Připravenost

Jan Holeš
8.10.2026
0

watchOS 27 rozšiřuje Apple Watch o samostatné aplikace Siri, Najít a Připravenost. Zatímco první dvě zjednoduší každodenní práci, třetí nabídne...

Apple Watch Series 12 na zápěstí se senzory na zadní straně

Nové Apple Watch mohou některým lidem podráždit kůži, pomoci má správné nošení a čištění

Matyáš Kozák
8.10.2026
0

Někteří majitelé Apple Watch Series 12 a Apple Watch Ultra 4 popisují pálení a zarudnutí pod senzory. Přímá příčina není...

Diskuze

Diskuze

Zapojte se do diskuze pod článkem.

1 komentář
T

Váš e-mail nebude zveřejněn.

L
Luky Kapucián 9 roky zpět

Ve třetí developer verzi je již opraven problém, kdy na hodinkách v aplikaci telefon nejdou zobrazit kontakty z iphonu (od WatchOS 3 dochází ke crashi aplikace).
Problém byl pouze pokud hodinky měli nastaven český jazyk.

·

Štítky

AirPods aktualizace aplikace Apple Apple Intelligence Apple keynote Apple Music Apple store Apple TV Apple Watch Appliště Podcast App Store baterie Bezpečnost Chytrá domácnost Fotoaparát Hry iCloud iLifeHacking.cz iOS iOS 10 iOS 18 iOS 27 iPad iPad Pro iPhone iPhone 6 iPhone 7 iPhone 16 iPhone 17 iPhone 18 Pro Mac MacBook MacBook Pro macOS OS X příslušenství Recenze Samsung Siri Skládací iPhone Tim Cook TOP umělá inteligence WWDC

Apple magazín Appliště denně informuje o událostech ze světa Apple. iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV a další, to je naše!

  • Redakce
  • Inzerce a kontakt

© 2011 - 2026 Appliště - Všechna práva vyhrazena.

Nic jsme nenašli :(
Zobrazit všechny výsledky
  • Mac
    • MacBook Air
    • MacBook Pro
    • iMac
    • Mac mini
    • Mac Studio
    • Mac Pro
    • macOS Sequoia
  • iPad
    • iPad Pro
    • iPad Air
    • iPad
    • iPad mini
    • iPadOS 18
    • Apple Pencil
    • Smart Keyboard
  • iPhone
    • iPhone 16 Pro
    • iPhone 16
    • iPhone 15
    • iPhone 14
    • iPhone SE
    • iOS 18
  • Watch
    • Apple Watch Series 10
    • Apple Watch Ultra 2
    • Apple Watch SE
    • watchOS 11
    • Řemínky
  • AirPods
    • AirPods 4
    • AirPods Pro 2
    • AirPods Max
  • Vision
    • Vision Pro
    • visionOS 2
  • TV a Domácnost
    • Apple TV 4K
    • Apple TV+
    • tvOS 18

© 2011 - 2026 Appliště - Všechna práva vyhrazena.