Příslušenství

Vybíráme držák do auta na iPhone


Jak připevnit svůj iPhone v autě tak, aby nespadl? To řeší spousta uživatelů. Podívejte se na náš výběr držáků do auta a třeba vám nějaký padne do oka.

 

Forcell FO-UNI01

Nejlevnější držák do auta v našem výběru. Připevníte jej na rovnou plochu, ideálně přísavkou na sklo a pomocí svěrače upevníte telefon. Je univerzální a vejdou se do něj telefony s úhlopříčkou od 4 do 5,7 palců. S telefonem je pak možné otáčet v úhlu 360 stupňů. Za tuto cenu je nutné počítat s tím, že po čase se může dostavit únava materiálu, nebo že přísavka přestane plnit 100% svoji funkci.

 

 

FIXED univerzální držák

Magnetický držák pro připevnění do větrací mřížky na přístrojové desce. Nutností je tak mít na zádech telefonu kovový lepící žeton nebo umístit kovovou destičku mezi telefon a kryt. Výhodou je pak rychlé upevnění nebo sejmutí telefonu z držáku. Vše je obsaženo v balení s produktem.

 

 

Quad Lock držák Car Mount

Kvalitní držák od známého výrobce. Držák Quad Lock jsme už v minulosti testovali a velmi se nám líbil. Vyniká perfektním zpracováním a patentovaným duálním zamykacím systémem. Držák se přichytí na čelní sklo pomocí přísavky a telefon pak během pár sekund zaaretujete na držák ve vámi zvolené pozici.

 

 

Connect IT CI-195

Velmi dobře hodnocený a poměrně levný držák od společnosti Connect IT. Volí klasické připevnění přísavkou na sklo nebo přístrojovou desku. Čelisti pak pojmou telefony o úhlopříčkách 3,5 až 5,3 palců. Připevnění na nerovné plochy zajistí 3M film. Kloub dokáže otáčet držák po celých 360 stupních a telefon je tak možné pootočit do vodorovné i svislé polohy.

 

 

Kenu Airframe

Výborný držák pro upevnění do větrací mřížky. Připevnění telefonu pak zajišťují univerzální kleště. Ty pojmou telefony s šířkou 56 až 74 mm a úhlopříčkou až 5 palců. Držák je možn otáčet o celých 360 stupňů. Celý produkt váží jen 23 gramů. K dispozici je ve dvou barevných provedeních – černá a šedá.