Jestli tuto retro hru znáte pro jiné platformy, tak mohu říct, že GTA 3 pro iOS je úplně něco jiného.
Grafika i zvuky jsou výborné, hrozné je až ovládání. Pro ty, co tuto hru znají, tak ji mohu doporučit jako výborné retro, ale pro velké „pařany“, kteří si hlavně chtějí hru vychutnat, tato hra není. Aplikace stojí necelé 4 eura.
Apple Intelligence v iOS 27 by mohla filtrovat spamová oznámení
Apple Intelligence by mohla iPhonu otevřít cestu k chytřejším notifikacím. Místo vypínání celých aplikací by si uživatelé mohli konečně ponechat...

Chcete k tomu něco dodat? Napište krátce proč.