Aplikace a Hry

VideoProc: Editujte videa z iPhonu rychle a snadno a vyhrajte GoPro HERO7!


Aplikace VideoProc je jednoduchý editační program pro videa pořízená iPhonem nebo kamerou GoPro. Podívejte se, co všechno přináší.

Na trhu je spousta specializovaných aplikací jako například Final Cut Pro X, Adobe Premiere Pro nebo Sony Vegas, které dokáží s pořízeným videem doslova divy. Ale často se běžný uživatel ztratí ve složitostech práce v programu a běžně se tyto aplikace prodávají za nemalé peníze. Přitom tu spoustu funkcí a možností využije na 100 % jen profesionál. VideoProc nabízí jednoduchou obsluhu, důležité funkce a nestojí mnoho.

VideoProc

 

Editace 4K videa z GoPro, iPhonu nebo dronů DJI

Nástupem 4K videa se zvýšila náročnost editace hlavně v oblasti výkonu a pokud vlastníte například několik let starý MacBook Air, asi mi dáte za pravdu, že několikaminutové záběry z dronů nebo akčních kamer GoPro ve 4K se vám nestříhají úplně dobře.

A když vlastníte výkonnější stroj jako jsou MacBook Pro nebo iMac, tak se po střihu určitě setkáte s tím, že výsledné video je dost velké a jeho sdílení ostatním zabere tak dost času. A pokud je jeho snímková frekvence vyšší jako například 120 nebo 240 snímků za sekundu u slow-mo videí, objem neuvěřitelně naroste.

 

VideoProc nabízí GPU akceleraci pro rychlejší editaci

GPU akcelerace (na pomoc procesoru při zpracování přichází grafická karta) dokáže zrychlit celou editaci a VideoProc bez prodlev a čekání stříhá, konvertuje a komprimuje vaše záběry. Plná GPU akcelerace videa s aplikací VideoProc je nejpádnějším důvodem, proč používat právě tuto aplikaci, když nejste profesionální uživatel.

VideoProc akcelerace videa

 

Jednoduché zmenšení videa z GoPro, DJI dronů a telefonu ve 3 krocích

Obrovské 4K soubory z populárních dronů nebo GoPro kamer nikam sdílet nemůžete. A ani ostatní by vám nepoděkovali. VideoProc umí zkomprimovat záběry do HEVC formátu, který uchovává dostatečnou kvalitu a výrazně zmenší celkovou datovou velikost.

  • Vystřihněte nechtěné části videa a nechte jen to důležité
  • Ořízněte video a nechte jen tu část, která je důležitá
  • Převeďte video do efektivnějšího formátu

 

Možnosti editace videí

V nabídce nástrojů jsou ty nejpoužívanější volby a nemělo by se stát, že vám něco bude chybět. Videa tak lze spojovat, přetáčet záběry o 90 stupňů, stabilizovat roztřesené video nebo různě korigovat optiku a odstraňovat šum.

Hlavně u záběrů pořizovaných za slabšího osvětlení oceníte odstranění šumu. Použitelné je i přetočení záběru vodorovně a stabilizace videa se hodí vlastně úplně vždy, i když jsou možnosti dnešních strojů na vysoké úrovni.

 

Další funkce aplikace

S VideoProcem není problém ani práce s filmovými DVD. Pokud ještě tato média používáte a chcete je převést na přívětivější formát, stačí je v aplikaci otevřít a zvolit typ souboru. Kromě toho stáhnete v programu i video z YouTube, Vimea nebo jiného videoserveru a hodí se i pokročilý nahrávač obrazovky. V něm si určíte rozlišení nahrávaného videa, možnost záznamu zvuku nebo nahrávanou oblast.

 

Vyhrajte GoPro HERO7 Black a příslušenství

Nyní najdete 6 způsobů, jak zpracovat video z GoPro ve 4K bez ztráty kvality. Na stejné stránce si autoři aplikace pro všechny připravili soutěž o kameru GoPro HERO7 v černé barvě a příslušenství od téže značky. Takže přejeme hodně štěstí!