iPhone

Je zde dalších pět videí prezentujících vlastnosti iPhonu. Přesvědčí vás?


Apple se snaží podpořit další prodeje jeho mobilních telefonů novými krátkými videi. Přesvědčí vás tyto vlastnosti iPhonu o jeho koupi?

Všech pět videí je poměrně krátkých. Stopáž ani jednoho z nich tak nepřesáhne 15 sekund. Vyjma délky je spojuje nejen jednoduchost provedení, ale i to, že jsou všechna zaměřena na vlastnosti iPhonu.

 

Jedno prezentuje aplikaci Wallet, která vám umožní uchovávat letenky a jiné jízdenky, vstupenky, vouchery a další. Následující ukazuje, jak si lze jednoduchou formou popovídat s expertem, který vám pomůže s vaším problémem s telefonem. I o tom jsou vlastnosti iPhonu.

 

Jak na výběr náhledové Live fotografie ukazuje třetí video v řadě. Další už pak zmiňuje míru zabezpečení pomocí vašeho obličeje. S pomocí Face ID totiž můžete přistupovat nejen k telefonu, jako takovému, ale i k zabezpečeným aplikacím.

 

Vodotěsné vlastnosti iPhonu

Poslední spot ze série pak zmiňuje vlastnosti iPhonu, které jsou jeho součástí od generace 7/7 Plus. Jedná se o vodotěsnost. Malým textem při spodním okraji zde ale Apple zmiňuje, že jde o odolnost do hloubky 1 metru po dobu 30 minut.

 

Ve videu je však prezentován iPhone Xs, který má certifikaci vyšší. Po stejnou dobu totiž vydrží ponořen až v dvoumetrové hloubce. Apple zde tak udělal reklamu univerzální, aby se týkala i starších iPhonů, nebo iPhonu XR.

Zdroj: AppleInsider.com