Aplikace a Hry

Aplikace Twitter pro iOS již nebude podporovat starý iOS 9


Pokud používáte iOS 9 a k tomu oficiální aplikaci Twitter, tak pro vás máme špatnou zprávu. Aplikace totiž tento starý systém nebude dále podporovat.

Konkrétněji se tak stane s další aktualizací, která zruší možnost instalace Twitteru na systémech iOS 9 a starších. Nejstarší systém, na kterém Twitter „rozjedete“ bude tedy téměř 2 roky starý iOS 10. Systém iOS 9 vyšel v roce 2015 a to v iPhonech 6s a 6s Plus. Mezi novinky patřila zejména technologie 3D Touch, vylepšený multitasking a například také funkce Night Shift. Lehce se změnil vzhled celého systému a to zejména fonty.

 

Neaktualizujte, nebo používejte Safari

Pokud chcete oficiální aplikaci Twitter používat na iOS 9 i nadále, tak doporučujeme neaktualizovat. Tímto krokem sice budete ochuzeni o nejnovější funkce a vychytávky, hlavní ale je, že budete moci aplikaci používat. Mnoho klientů třetích stran, jako je například Tweetbot, totiž podporují iOS 10 a novější, takže na instalaci můžete opět rovnou zapomenout. Další možnost je také samozřejmě používání webového rozhraní Twitteru přes Safari či jiný prohlížeč pro iOS.

icon
TwitterTwitter, Inc.NewsZdarmaStáhnout

Zdroj: 9to5mac.com