Aplikace a Hry

Twitter připravuje velké změny v konverzacích a otevírá beta testovací program


Sociální síť Twitter spustila beta testovací program, ve kterém si budou uživatelé moci vyzkoušet nové funkce. Ty se týkají hlavně konverzací.

Cílem beta testování iOS aplikace Twitter je dát uživatelům šanci poskytnout vývojářům zpětnou vazbu o tom, jak novinky přijali a to samozřejmě ještě dříve, než bude nová verze přístupná širokému publiku. Ti na to tak mohou reagovat dodatečným doladěním rozhraní.

beta testovací program

Na adresu připravovaných novinek se vyjádřila Sara Haiderová, ředitelka produktového managementu společnosti:

Připravujeme mnoho velkých změn obzvláště v konverzacích uvnitř sítě a nechceme výsledek odhalit jen tak, jak my si myslíme, že by měl vypadat. Beta program spouštíme proto, abychom věděli, že jej tak chcete i vy. Pokud se tento systém osvědčí, přistoupíme k němu i v budoucnu.

Beta testovací program by měl být spuštěn v několika následujících týdnech. Samozřejmě ne každý, kdo o přístup požádá, bude do testování vpuštěn. Prostor je vyhrazený pro „několik tisíc uživatelů“. Přinese zejména nové bubliny u odpovědí, které navíc odsadí a přebarví dle toho, zda je jen sledujete nebo se jich i účastníte.

beta testovací program

Mezi další novinky by mělo patřit nastavení dostupnosti pro zobrazení ukazatele stavu, pokud jste on-line, nebo lepší práce s tagy (štítky) a další.

icon
TwitterTwitter, Inc.NewsZdarmaStáhnout

Facebook Lite se chystá na iOS. Konečně

Zdroj: 9to5mac.com