TOP RATED: Příslušenství

V tomto nepravidelném seriálu se s vámi podělíme o naše nejoblíbenější produkty, příslušenství i třeba aplikace a prostě o všemožné věci z kruhu rodinného – applovského. Zavzpomínáme, zasníme se, vždy ale na jednotné téma, které se bude motat kolem jediné otázky.

Každému z nás již rukama prošla pěkná řádka všemožného příslušenství. Ať již se jednalo o to testované v rámci recenze produktu zde na Applišti, tak o to soukromě pořízené, z důvodu, že jsme jej prostě chtěli. Jaké příslušenství, které jsem kdy používal, bylo pro mě TOP? 

[divider scroll_text=””]

TomasSvoboda

Tomáš Svoboda
šéfredaktor

[space height=”0″]

Built Messenger Bag 13″

Dlouho jsem se rozhodoval, co z mého arzenálu vytasit, až padla volba na brašnu, ve které přenáším MacBook Air. Od firmy Built jsem již dříve měl pouzdro a byl jsem s ním maximálně spokojen. Zaoblené rohy, příjemný materiál a originální barevné provedení udělají své. Teď už vždy, když vybírám v čem přístroje přenášet, kouknu nejdřív právě na stránky Built.

[gdl_gallery title=”Built” width=”186″ height=”200″ galid=”1″ ]

[divider scroll_text=””]

JakubMichlovsky

Jakub Michlovský
editor

[space height=”0″]

Apple Keyboard

Já vím, asi jste čekali nějakou pecku, kterou jsem si pořídil někde v exotické asijské zemi. Jablečná drátová klávesnice se pro mě stala nástrojem, který mě živí. Na její rozložení jsem si tak zvykl, že už v podstatě nejsem schopný psát na čemkoli jiném. Když sečtu všechny školní i pracovní záležitosti, tak jsem na jablečné klávesnici napsal minimálně přes milion a půl znaků. Proto beru Apple Keyboard jako nejlepší příslušenství.

[divider scroll_text=””]

AdamKos

Adam Kos
Zástupce editora

[space height=”0″]

MiPow PowerTube 3000

Nad touto otázkou jsem příliš dlouho přemýšlet nemusel. Jasný verdikt zní: externí baterie MiPow PowerTube 3000. Vyřešila totiž bolavou Achillovu patu mého iPhone 5, nad jehož slabou výdrží jsem hašteřil již nesčetněkrát. S trochou nadsázky by se dalo říci, že toto příslušenství opravdu dokáže zachránit život nejen vašemu telefonu.

mp3

[divider scroll_text=””]

LukasOK

Lukáš Černohorský
redaktor

[space height=”0″]

Apple Wireless Keyboard & Belkin FastFit Keyboard Cover

Pro mě jsou to dvě zařízení, klávesnice. Původně jsem myslel, že klávesnice od Belkinu vyřeší můj problém psaní delších textů na iPadu, bohužel menší klávesy jsou pro mě a další lidi s většími prsty problém. Dokoupil jsem tedy bezdrátovou klávesnici od Applu, která je plnohodnotnou mobilní alternativou Macbookovské klávesnice. Ovšem iPad do ní nepostavíte a to při cestování zejména autobusem nebo vlakem může být problém. Většinou mě ale doprovází na cestách Belkin, protože lépe padne do mé brašny a v ostatních případech sahám po Wireless Keyboard od Applu.

[divider scroll_text=””]

PavelVejnar

Pavel Vejnar
redaktor

[space height=”0″]

Osobní trenér PEAR

Každé příslušenství je něčím top, a proto si jej pořizuji. Poslední dobou to byl pro mě set na běhání PEAR. Skládá se z pásu na měření tepu, sluchátek a aplikace. Vše je skvěle propojeno a hladce to funguje, vždy jsem nerad běhal se sluchátky, teď mě to baví a nechci běhat bez nich. Ona perfektně drží v uších a aplikace mě tak může informovat o průběžných výsledcích. A pás na tep spolupracuje samozřejmě i s dalšími aplikacemi.Kam dál?