Top 5 příslušenství pod 500 Kč

S blížícími se Vánoci jsme pro vás spustili nový seriál ,,Top 5 příslušenství pod…”, kde vám poradíme příslušenství, o kterém si myslíme, že je nejlepší. Tento týden začínáme na částce 500 korun. 

Rok uběhl jako voda, a už se opět blíží Vánoce. Pro někoho jsou to svátky klidu, pro dalšího svátky stresu, co komu koupit za dárek pod stromeček. Proto jsme se v redakci rozhodli založit nový krátkodobý seriál, kde vám poradíme příslušenství, které je podle nás nejlepší. Každý týden stanovíme určitou částku a té se budeme držet. S každým dalším týdnem budeme částku navyšovat. V prvním díle jsme začali zlehka na 500 korunách. Zároveň jsme si řekli, že rozšíříme hledání kromě Apple příslušenství i na oblast počítačů a další elektroniky.

 

5. Pouzdro Homer Simpson pro iPhone 5/5s

Cena 199 Kč

Pouzdro pro iPhone Homer Simpson - Top 5 příslušenství pod 500 Kč

Máte rádi svůj iPhone? Máte rádi Homera Simpsona? Pokud jste odpověděli dvakrát ANO, tento kryt prostě musíte mít. Ultratenké pouzdro v mléčném provedení s potiskem je vyrobeno z termoplastického polyuretanu, příjemného na dotek. Kryt je vyveden v jednoduchém stylu z jediného důvodu – aby vynikla dokonalost a elegance vašeho iPhonu.

4. Trust High Precision Stylus Pen

Cena 229 Kč

stylus - Top 5 příslušenství pod 500 Kč

High Precision Stylus Pen od společnosti Trust je nová generace ultra tenkých per pro tablety a všechny druhy smartphonu s dotykovou obrazovkou. Jsou navrženy tak, aby zabraňovaly poškození obrazovky a nechtěným šmouhám na displeji. Stylus má hliníkové tělo a velmi měkký a pružný 5mm hrot z gumy, se kterým lze psát téměř jako s opravdovým perem. Pero je vybaveno klipsou pro snadnější přenášení a vyrábí se ve více druhů barev. Stylus váží pouhých osm gramů, a díky svým malým rozměrům a ultra tenkému tělu bude velmi elegantním doplňkem k vašemu zařízení.

3. Logitech Wireless Mouse M185

Cena 369 Kč

logitech myš - Top 5 příslušenství pod 500 Kč

Plánujete pořídit myš k počítači, ale nechcete dávat 2 000 korun za Magic Mouse? Máme pro vás levnější variantu. Elegantní, bezdrátová myš Logitech M185 potěší zejména cestující uživatele. Jedná se o ideální upgrade ovládání veškerých přenosných počítačů, který nabídne výrazně vyšší standard pohodlí než práce s klasickým touchpadem. Myš připojíte k počítači přes nano USB a přijímač a je kompatibilní jak s Windows, tak s Macem. V nabídce naleznete šedou, modrou a červenou variantu.

2. 8GB R2-D2 Flash disc

Cena 399 Kč

R2-D2 Flash dics - Top 5 příslušenství pod 500 Kč

Pokud máte rádi Star Wars, a už nervozně přešlapujete na další film, který jde do kin v prosinci, tak jsme pro vás našli skvělé příslušenství: flash disk Tribe v podobě R2-D2, který je symbolem série Star Wars. Nabízí kapacitu 8 GB a rozhraní USB 2.0 s rychlostmi až 25 MB/s při čtení, a až 7 MB/s při zápisu. USB flash disky jsou vyrobeny z měkké gumy, vybaveny uzávěrem a řetízkem, díky kterému lze flash disk používat jako klíčenku. USB Flash disky Tribe jsou zajímavým dárkem pro vaše děti.

1. Temperované sklo pro iPhone 6s

Cena 439 Kč

Temperované sklo pro iPhone 6s - Top 5 příslušenství pod 500 Kč

Pokud jste si zrovna pořídili nový iPhone 6s a máte strach, že vám spadne na zem a rozbije se displej, vyzkoušejte temperované sklo Glass Procetor pro iPhone 6s. Praktická pomůcka, prostřednictvím které zamezíte poškození displeje. Oproti klasické fólii poskytuje Glass Protector až třikrát větší protekci. Tvrdost 9H znamená, že i když na sklo vezmete nůž, jen těžko jej poškrábete. Aby se poškodilo, je nutné dosáhnout opravdu velké síly. Avšak i potom sklo pouze popraská – zůstane pohromadě, popřípadě se odlomí neostré kousky.

V dalším díle budeme pokračovat na vyšší částce. Co byste si z tohoto příslušenství pořídili? Podělte se s námi dole v komentářích pod článkem.Kam dál?