Top 5 příslušenství pod 1 000 Kč

S blížícími se Vánoci jsme pro vás spustili nový seriál ,,Top 5 příslušenství pod…“, kde vám poradíme příslušenství, o kterém si myslíme, že je nejlepší. Tento týden je zvolená částka tisíc korun. 

Rok uběhl jako voda, a už se opět blíží Vánoce. Pro někoho jsou to svátky klidu, pro dalšího svátky stresu, co komu koupit za dárek pod stromeček. Proto jsme se v redakci rozhodli založit nový krátkodobý seriál, kde vám poradíme příslušenství, které je podle nás nejlepší. Každý týden stanovíme určitou částku a té se budeme držet. S každým dalším týdnem budeme částku navyšovat. Častka pro tento týden je tisíc korun.

5. Polykarbonátové pouzdro / kryt pro MacBook Pro Retina 13

Cena 599 Kč

Ať už chcete svůj MacBook dozdobit jinou barvou, nebo ochránit před poškrábáním, pomůže vám při tom kvalitní polykarbonátový kryt. Vyhoví požadavkům i toho nejnáročnějšího uživatele. Celé pouzdro je vyrobeno z kvalitního polykarbonátu a skládá se ze dvou dílů na tělo a displej. Navíc jsou dostupné všechny porty. V nabídce iPouzdra je několik barevných variant (průsvitný, modrý, červený, šedý, růžový atd.) pro 13 a 15palcové modely s Retina displejem a bez.

Top 5 příslušenství pod 1000 Kč

4. Sennheiser CX 300-II

Cena 799 Kč

Sluchátka Sennheiser CX 300 II jsou velmi lehká, dokonale kompaktní a skvěle se hodí k jakýmkoliv přenosným přehrávačům. Jejich podstatnou předností je vysoká úroveň pasivního tlumení okolního hluku a současná reprodukce mimořádně silných a dynamických basů. Tato sluchátka se hodí nejen pro používání v městském prostředí, ale také v dopravních prostředcích, ve vlaku, autobuse, a všude jinde, kde je zvýšená hladina okolního hluku. Asymetrický kabel usnadňuje jejich nasazování a celkovou manipulaci. Dokonalé přizpůsobení každému uživateli pak zajišťují tři páry měkkých nástavců v balení.

Top 5 příslušenství pod 1000 Kč

3. Spigen Tough Armor pro iPhone 6 Plus

Cena 849 Kč 

Obal Spigen pro iPhone 6 Plus je skvělá ochrana pro váš telefon. Je vyroben z polykarbonátu a využívá těch nejlepších vlastností, jako je odolnost nebo lehkost. Kryt je pečlivě navržen tak, aby nebránil vstupu žádným kabelům nebo velkým konektorům pro sluchátka jako například Beats. Celé pouzdro se skládá ze dvou oddělitelných částí – gumové vrstvy, která perfektně obalí celý iPhone a polykarbonátové vrstvy, která zajistí tvrdost a pevnost.

Top 5 příslušenství pod 1000 Kč

2. Power Bank Xiaomi 16000 mAh

Cena 990 Kč

Moderní a zároveň elegantní powerbanka má extrémní kapacitu 16 000 mAh. Tento externí zdroj můžete využívat pro nabíjení mobilních telefonů, iPodů, GPS navigací, MP3 přehrávačů, fotoaparátů nebo digitálních kamer. Velkou kapacitu baterie hlavně oceníte na delších cestách, výletech, na dovolené a všude, kde nebudete mít delší čas a přístup k el. síti. Integrovanou Li-Ion baterii lze jednoduše nabít prostřednictvím micro USB konektoru.

Top 5 příslušenství pod 1000 Kč

1. Bluetooth selfie tyč pro Apple iPhone 4 – 6s IOTTIE, MIGO WHITE

Cena 999 Kč

Patříte-li mezi ty, kteří rádi fotí selfie, potřebujete k tomu mít pořádnou selfie tyč. Proto je tu Migo White od firmy IOTTIE. Jedná se o exkluzivní selfie tyč z hliníku a vysoce kvalitního matného plastu. Dokonalé polstrované uchycení mobilního telefonu vám zaručí, že se nepoškrábe. Vyfotit snímek lze Bluetooth fotospouští (není třeba zapojování kabelů pro focení). Zařízení je plně univerzální a pojme telefon nebo kameru o šiřce 4,8 – 8,9 cm. Jedná se také o tyč, která dokáže udržet GoPro kameru.

Top 5 příslušenství pod 1000 Kč

V dalším díle budeme pokračovat na vyšší částce. Co byste si z tohoto příslušenství pořídili? Podělte se s námi dole v komentářích pod článkem.Kam dál?