Designér Brye Kobayashi zvěřejnil koncept nového vzhledu iTunes na OS X. Nový vzhled by měl změnit orientování se v programu, pomoci s uživatelskými problémy a přinést design ve stylu iOS 7.
Některé hlavní problémy stávající verze iTunes:
- Rozevírací okno pro přepnutí se mezi hudbou, videem a aplikacemi je pro běžného uživatele matoucí.
- Úzké řádky s hudbou a malým písmem nejsou dobře čitelné.
- Dva velmi odlišné styly designu – seznam na základě vzhledu knihovny a více moderní mřížka na základě vzhledu iTunes Radio.
- Koncept předělává design iTunes na plochý vzhled, lepší iTunes Store, lépe čitelné písmo a vylepšenou orientaci.
Dřívější seznam v knihovně je v konceptu nahrazen abecedním seznamem. iTunes Store má zjednodušený design s méně informacemi, velkými bannery, zploštělými tlačítky a dalšími UI prvky.
Správa zařízení dostala také nový design. Kapacita telefonu, označená barvami, má nyní plochý vzhled a přistup k Find my iPhone a iCloud je ve stejném okně.
Zdroj: iPhoneHacks.com
Ä takto bude vypadat novy emailovy klient. Potvrzeno. http://d.pr/i/JTwu
To se mi líbí! Odkud je to potvrzené?
nemuzu jmenovat zdroj. mohl by z toho byt docela pruser… ale je to zamestnanec primo v applu na nizsi pozici, ktery se k tomu dostal cistou nahodou.
Takto vypadá mail na iCloudu. Domnivám se, že to je jen upravené ve Photoshopu.
hh… pochybuju ze to je potvrzeny, ale nadruhou stranu by to bylo logicky kdyby to vypadalo stejne/podobne… Uvidime v pondeli. 🙂
Nejlepší vzhled iTunes by byl žádnej. Hlavně když chci tlačítkem Play na klávesnici spustit něco ve Spotify a spustí se iTunes 🙁
no ja jsem dlouhodobe zklamanej z itunes, me vyhovoval system jeste pred 10, hezky sloupecky, presne si vyberu zanr, umelce, album atd., ted to sice jde, ale nejdou pak nektere fukce, proste takovy paskvil,
aplikaci na iphonu uplne zprnili, tam nejde vybrat prehrani jednoho alba u umelce, musi to album vyhledat clovek v seznamu vsech alb, proste hruza, uzivatelsky tady apple jede zpet, coz nechapu
takze se boji, co zase vymysli noveho