iOSRecenze

Spojte své screenshoty do jedné dlouhé nudle s aplikací Tailor


Pokud patříte mezi uživatele iOS zařízeních, kteří rádi pořizují otisky obrazovky, vyzkoušejte titul Tailor. Spojí vaše screenshoty do jedné dlouhé nudle.

Použití se nabízí hodně. Můžete si chtít zaznamenat celou webovou stránku, můžete si chtít uchovat obsáhnou konverzaci, nebo zaznamenat kompletní recept atd. Aplikace Tailor navíc funguje automaticky. Stačí pořídit sérii screensotů a ona už je slepí dle svého, zcela správného, uvážení.

Tailor

Druhý otisk tak nemusí začínat, kde první končí. Titul hranice sám rozezná, čímž vám ušetří práci. Proto také samotné rozhraní nenabízí příliš nabídek. Můžete v něm jen listovat vašimi otisky, či jít do nastavení. Vyjma kontaktu na vývojáře je v něm jedna důležitá poznámka o vodoznaku.

Harry Potter: Hogwarts Mystery je nudné kouzlení bez Harryho Pottera

Tailor je zdarma, obsahuje ale vodoznak

Aby byli vývojáři z něčeho živi, je v aplikaci možnost podstoupit mikrotransakci v hodnotě 79 Kč. Ta vám odstraní vodoznak, který se vkládá na každý exportovaný záznam. Díky tomu, že je ale poměrně malý a navíc je umístěný jen v dolní části výsledku, můžete jej relativně snadno oříznout. Úplně férové to sice není, pokud ale chcete ušetřit, je to na vás.

Výsledný snímek se uloží jako panorama, které je pořízeno na výšku. V galerii fotek si tak lze výsledný otisk zobrazit přes celý displej a nerušeně a pohodlně si jej celý prohlédnout. Překlápět zařízení nijak nemusíte. Výsledek najdete i v albu Panoramata.

icon
Tailor - Screenshot StitchingFoundry 63, LLCPhoto & VideoZdarmaStáhnout

[box type=”success” ]

  • Automatické skládání snímků
  • Minimalistické prostředí

[/box]

[box type=”error” ]

  • Chybí jakékoli anotace

[/box]

Hodnocení

Využitelnost9
Funkce6
Cena10
8.3

Shrnutí

Tailor je jednoduchá aplikace na spojení mnoha otisků obrazovky do jednoho. Neposkytuje sice mnohé nastavení, oproti tomu ale pracuje spolehlivě.