Aplikace a Hry

Farmaření není mrtvé. Na iOS se chystá hra Stardew Valley


Populární RPG farmaření v podobě titulu Stardew Valley se chystá na iOS. Dorazí do konce října a vyjde vás na docela vysokých 199 Kč.

Eric Barone, tvůrce titulu, tak uvedl na svém blogu. Nebude se jednat o žádný freemium model, což je v dnešní době docela překvapení zejména v tom ohledu, že farmářské tituly umí kapsy vývojářů naplnit bohatou měrou. Za své peníze tak dostanete kompletní obsah bez nutnosti podstoupení dalších mikrotransakcí.

Mobilní Stardew Valley bude přesnou kopií PC verze, takže nebude ochuzena o žádný obsah. Hlavní rozdíl tak bude v podstatě jen v plném odladění titulu pro dotykové displeje. Důležité pak je zejména to, že pokud původní titul hrajete na počítači, svůj kompletní obsah si budete moci přenést i do mobilní verze.

Titul samozřejmě bude dostupný jak na telefony iPhone, tak tablety iPad a to skrze obchod App Store. Cena je stanovena na 199 Kč a již nyní si ji můžete předobjednat. Stardew Valley bude vydáno 24. října letošního roku. Ve vašem zařízení hra zabere na 312 MB. Česká lokalizace přítomna není.

icon
Stardew ValleyChucklefish LimitedGames199,00 KčStáhnout

Zdroj: 9to5mac.com, StardewValley.net