Apple TV

Jaká místa lze vidět na spořičích obrazovky z Apple TV? Podívejte se


Majitelé posledních dvou generací Apple TV jistě znají specifické šetřiče obrazovky. Jsou to videa různých míst na zemi, která jsou neuvěřitelně kvalitní a krásná.

Napadlo vás někdy přemýšlet nad tím, z jakého místa tato videa pochází? Pokud jste si někdy, stejně jako já, lámali hlavu nad tím, z jakých míst pochází ty krásné záběry, které slouží jako spořiče obrazovky na Apple TV (2015) a Apple TV 4K, tak pro vás máme dobrou zprávu. Nyní je totiž můžete zjistit z následující tabulky.

Jak můžeme vidět, jedná se o velká města, nebo velice známá místa, jako například San Francisco, Los Angeles, Londýn, Hawaii, Grónsko, či Dubaj. Některá vybraná místa mají také dvě verze videa – denní a noční. Určitá natočená videa jsou však k dispozici exkluzivně pro Apple TV 4K.

 

Trocha historie o Apple TV

Apple představil svou první televizi v roce 2007. Od té doby se postupně vylepšovalo co se dalo, ale v zásadě byla funkčnost až do roku 2015 stejná. Právě v roce 2015 představil Apple novou generaci s tehdy novým operačním systémem tvOS, do kterého se již konečně daly instalovat aplikace třetích stran (streamovací služby, počasí, hry a mnoho dalšího).

Na podzim roku 2017 společnost ukázala další generaci tohoto „set-top boxu“, který nazvala jako Apple TV 4K. Jak už z něho vyplývá, televize nově podporuje 4K obsah, čímž se použití této konzole zase o něco zvýšilo.

Apple TV (2015) nebo Apple TV 4K si lze zakoupit na stránkách společnosti Apple.

Zdroj: discussions.apple.com