Slovenskou hru NOYBE čeká velká aktualizace

Vydání samotné aktualizace je plánováno na 5. března a mimo opravy drobných technických chyb přijde na řadu i množství novinek.

Těmi budou nové postavičky s novými schopnostmi, možnost využití checkpointů, či přibude online žebříček pro poměřování svých výsledků s přáteli. Aktualizace také přinese unikátní ovládání menu. Titul však nadále zůstává věrný svému žánru „rychlých her“, kdy jej ovládáte jen a pouze za pomoci akcelometru ve vašem zařízení.

Violer_official_introduction_facebook

Původní verze aplikace NOYBE se stala nejstahovanější iOS hrou slovenské produkce v historii této země. Několik týdnů se držela v žebříčku App Storu na prvních příčkách nejen na Slovensku, ale i České republice, Polsku nebo Maďarsku. Do dnešního dne má zaznamenáno na 13 000 unikátních stažení z celého světa.

Může za to hlavně fakt, že je titul distribuován zdarma (ale s reklamou) a je dostupný na zařízení od iPhone 4 až po nejnovější iPhony 6 a 6 Plus. Plnohodnotně si jej zahrajete i na svých iPadech.

Hra jasně odkazuje na známé záchodovky typu Flappy Bird, Splashy Fish, Amazing Thief, Stick Hero atd. NOYBE je však výjimečný a odlišný především tím, že jeho ovládání nespočívá v prostoduchém ťukání do displeje a udržení se tak ve hře, ale jako první z podobného typu her využívá právě akcelometru – ovládá se tak jen pohybem telefonu.

Violer_game_screen_mockup

Hlavní hrdina hry je zmíněný už v samotném názvu hry. NOYBE je velká, žlutá a chlupatá postavička, díky které i ti nejmenší dokáží trénovat své motorické schopnosti. Pro pokročilejší hráče je pak motivace opakovaného hraní jasná – neustále překonávat nejen svoje skóre, ale i skóre všech ostatních.

Item not available.


Kam dál?