Aplikace a Hry

Slack pro iOS dostal tmavý režim. Brzy přijde i na desktop


Populární komunikační aplikace Slack pro iOS dostala tolik očekávaný tmavý režim. Těšit z něho se však mohou i uživatelé Androidu. Pro počítače je pak v přípravě.

I když vývojáři na tmavém režimu pro Slack pracovali dlouhou dobu, první informace, že by jej měla aplikace skutečně dostat, oběhla médii teprve minulý týden. Nyní už je verze aplikace 19.3.1 ke stažení skrze záložku Aktualizace v App Store.

Slack pro iOS

Zapnout nebo vypnout tmavý režim můžete jednoduchým přepínačem v nastavení aplikace. Stačí v pravém horním rohu zvolit nabídku tří teček a zde Nastavení vybrat. Tmavý režim nedostal jen Slack pro iOS, ale byl aktualizován i ten pro platformu Android. Připravuje se však i na desktopové systémy. Rozhraní aplikace nicméně není černé, ale je vyvedené v odstínech šedi. A to může majitele iPhonů X, Xs a XR poněkud mrzet. Vyjma této funkce nové verze aplikace v ní samozřejmě byly opraveny i nějaké ty chyby.

Aplikace Nike Run Club pro iOS přichází s vlastními výzvami

 

Nejen Slack pro iOS

Tmavý režim táhne. Nejdříve jej dostal macOS Mojave, nedávno však se svým pojetím přišel i Facebook v jeho Messengeru. Ten je ale přece jen trochu agresivnější, protože černou doplňují odstíny oranžové.

Očekává se také, že tmavý režim přijde do iOS 13. Tento nejnovější operační systém pro telefony iPhone, tablety iPad a multimediální přehrávače iPod touch bude představen už během června na vývojářské konferenci WWDC 2019.

Zdroj: 9to5mac.com