Aplikace a Hry

Recenze: Reality.cz


Výborná česká aplikace Reality.cz, která staví na velké databázi realit. Jestli hledáte bydlení a chcete průběžně sledovat nabídku třeba cestou do práce, tak určitě čtěte dál.
Aplikace je členěna do 4 základních sekcí. Rychlého prohledání nabídek z Vašeho okolí, zadání parametrů hledání, historie a jako poslední je kontakt na informace o aplikaci a odkaz na server Reality.cz.
 
Po rozkliknutí každé z nabídek uvidíte všechny důležité parametry nemovitosti včetně obrázků. Každý obrázek si můžete zvětšit, funguje obdobně jako galerie v iOS zařízeních. Pokud se Vám bude obydlí líbit, tak lze rovnou zavolat nebo napsat makléři.
Další možností, jak najít vhodnou nemovitost je zadání přesných požadavků. Po vyhledání se zobrazí jednotlivé nabídky. Pokud nejste připojeni přes Wifi, tak to bude chvíli trvat. Hlavně nahrávání obrázků je i přes 3G pomalejší a někdy otravuje.

 

V historii pak vidíte všechny položky, které jste prohlížely. Zobrazení se mi zdá rychlejší, než když se prohlíží nabídka poprvé. Zřejmě se ukládají do cache zařízení. Také se uloží historie hledání, takže nemusíte zadávat všechny parametry hledání znovu. Hledání se ale opět spustí a znovu musí načíst data ze sítě, takže co do objemu dat to vyjde nastejno.

Poslední záložkou už je jenom obligátní info o aplikaci a odkaz na webovou verzi portálu Reality.cz.

Vřele aplikaci doporučuji. Samozřejmě hledání obydlí je na PC pohodlnější, ale pokud se chcete rychle na něco podívat, tak si ji určitě stáhněte z AppStore.