Aplikace a Hry

Recenze: Angry Birds Rio


Kdo by z uživatelů iOS neznal Naštvané ptáky? Hra, která se stala legendou je ve svém dalším pokračování a my se můžeme společně podívat, co nabízí a porovnat s předchozími verzemi.

 

Angry Birds unesou pašeráci a odletí s nimi do Rio de Janeira. Ptáci se ale nedají a z klece uniknou. V minulých dílech jsme se setkávali se zelenými prasaty, které unesli ptačí vejce. Vaším úkolem bylo sestřelit všechny prasata a získat vejce zpět. 

Nyní přichází asi největší změna a místo ničení prasat budete osvobozovat ostatní ptáky a bojovat proti zlým opicím, které jsou pěkným oživením. Doporučuji nechat zapnutý zvuk.
První kola jsou opět velmi jednoduchá, ale postupem času náročnost stoupá. Celkem hra čítá 60 kol. Během následujících měsíců budou ale přibývat, jak tomu bývá zvykem u ostatních Angry Birds. Zřejmě opět po 15 nových kolech.
Samozřejmostí je provázanost s Game Center, takže budete moci opět porovnávat své výsledky s ostatními. 
V jednotlivých kolech navíc můžete hledat různé ovoce a hvězdy, které potom uvidíte v položce cen. Ovládání nedoznalo žádných změn. Jednoduše natáhnete ptáka na praku a vystřelíte. Jednoduché a velmi návykové.
Hra od finského Rovia staví na vybudovaných základech z minulých verzí a  tak není překvapením, že hra je stejně zábavná. Za necelý dolar každopádně doporučuji ke koupi.