iPhonePříslušenství

Apple začal prodávat průhledný kryt na iPhone XR. To co jinde stojí pár stovek, nabízí za 1 190 Kč


Průhledný kryt na iPhone XR přímo od společnosti Apple je již dostupný skrze Apple Online Store. Lidovou cenu rozhodně nečekejte.

Více jak měsíc od zahájení prodeje telefonu iPhone XR to Applu trvalo, než k němu začal prodávat jeho originální kryt. Dle všech zvěstí nepřichází žádné barevné silikonové či kožené varianty s vnitřní výstelkou z mikrovlákna. iPhone XR dostává „obyčejný“ transparentní kryt, aby skrze něho vynikly jeho pestré barvy.

 

Jeden průhledný kryt na iPhone XR za cenu šedesáti jiných

Tento průhledný kryt je ale přece jen v něčem zvláštní. Nebo to alespoň tvrdí Apple. Proč byste jinak sáhli spíše po něm, když na eBay jej můžete zakoupit za 20 Kč, a u jakéhokoli jiného prodejce za několik stokorun? To už navíc i s puncem známé značky (např. Epico)?

Tenhle kryt na iPhone XR je tenký, lehký a dobře se drží. iPhone v něm krásně vynikne a přitom je dobře chráněný. A protože přesně obepíná tlačítka telefonu, nic nebrání snadnému ovládání. Vnější i vnitřní povrch krytu je odolný proti poškrábání. Chceš iPhone bezdrátově nabít? Klidně ho i s nasazeným krytem polož na Qi nabíječku.

Odolnost má být tedy to, čím má řešení Applu vynikat. Jak moc, to však ukáže až jeho používání. Průhledné kryty navíc mají tendenci žloutnout, čímž se z nic stává velice nevzhledný doplněk. Jestli má toto Apple nějak ošetřené, budeme moci opět posoudit až s odstupem času. Máte-li o něho zájem, můžete jej koupit zde.

iPhone XR je v prodeji. Apple originální kryt na něho nikoli

Dejte nám vědět do komentářů pod článek, zda si průhledný kryt na iPhone XR pořídíte, nebo zda sáhnete po řešení jiných výrobců.