Vybíráme příslušenství pro Apple produkty

Každý týden pro vás budeme vybírat zajímavé příslušenství k vašim Apple produktům. Před Vánoci navíc můžete náš seznam využít jako inspiraci.

 

Sluchátka Marshall Major II

Krásná sluchátka s ještě klasickým 3,5mm jack konektorem. Pokud je tedy budete chtít připojit k iPhonu 7, musíte použít redukci. Na kabelu mají ovládání a také mikrofon. Náušníky lze složit, takže sluchátka lehce přenesete v menším batohu.

 

 

Reproduktor Bose SoundLink Mini Bluetooth

Takřka legendární přenosný reproduktor a první s opravdu povedeným zvukem. Vyrábí se už pár let, ale zvukově je vzhledem ke své velikosti velmi nadprůměrný. Připojení přes Bluetooth, výdrž 7 hodin a v balení obdržíte i nabíjecí kolébku. Nemusíte tak připojovat kabelem, ale elegantně vždy vložíte repráček do kolébky.

 

 

Olloclip 4v1 Apple iPhone 6s/6s Plus

Sada objektivů k iPhonu 6s nebo 6s Plus, která obsahuje rybí oko, širokoúhlý objektiv a makroobjektivy s přiblížením 10x a 15x. Je to skvělá volba pro všechny, kteří to s fotografováním myslí trochu vážněji a nehodlají nikam tahat větší fotoaparáty.

 

 

Chytrý náramek MIO Link MI-56

Náramku, které počítají aktivity je na trhu spousta. Ten od Mia je ale unikátní v přesnosti měření. Ne nadarmo také dodává technologii pro Apple Watch, které jsou považovány za nejpřesnější měřič aktivit ze zápěstí. Náramek připojíte přes Bluetooth, má vlastní aplikaci pro iOS a Android, a díky LED diodám poznáte, v jaké tepové zóně se nacházíte. K dispozici je v několika barevných provedení.

 

 

Pouzdro iPhone 7 Leather Case

Kožené originální pouzdro pro nejnovější iPhone 7. Skvěle padne a po nějaké době získává patinu. Z vlastní zkušenosti jej mohu plně doporučit! Na výběr je z několika barevných variant.

 Kam dál?