Příslušenství prodávané v Apple Storech dostane nové obaly

Pravděpodobně už od července bude příslušenství pro jablečná zařízení na regálech Apple Storů víc ladit se samotnými Apple výrobky.

Že Applu opravdu vážně záleží na tom, aby si jeho zákazníci z nákupu v Apple Storu odnesli opravdu silný zážitek, už dávno víme. Nyní jde Apple ovšem zase o krok dál a chce, aby si lidé užili i nákup příslušenství od výrobců třetích stran.

9to52

Podle zprávy rozeslané zaměstnancům Apple Storů to totiž vypadá, že Apple intenzivně pracuje s výrobci příslušenství pro Apple produkty na tom, aby se jejich výrobky prodávaly v Apple Storech v takových obalech, které budou ladit s designem balení MacBoků, iPhonů a Apple Watch.

Už v průběhu července by se proto na pultech Apple Storů měly objevit produkty od výrobců, jako je Tech21, Sena, Incase, Mophie, Logitech a Life Proof v novém hávu. Těšit se tak můžete na kvalitnější materiály obalů, nové fotografie, jednoduší písmo a také na ucelenější informace o kompatibilitě.

Celý tento proces tvorby nových obalů pravděpodobně souvisí se širší spoluprací Applu s výrobci příslušenství pro jeho produkty, která mimo jiné zahrnuje pravidla ekologického chování a zákaz úniků informací o nových iPhonech.

Zdroj: 9to5MacKam dál?